• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
 • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
 • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
 • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
 • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب ابوالهول یخ ها

توضیحات : ابولهول یخ ها از آخرین، رمانهای بزرگ ژول ورن و به گفته خود او، دنباله رمان ماجراهای آرتور گوردون پیم اثر ادگار آلن پو است. پیوند بین این دو رمان فقط گواه شیفتگی ژول ورن به این اثر آن « شاعر نابغه آمریکایی» که بودلر آن را به فرانسه تر جمه کرده بود، نیست بلکه بیشتر نشان دهنده پیوند تخیل و الهام ژول ورن با حساسیت و اندیشه رمانتیک آغاز قرن است. رد پای نفوذ رمانتیکیها که در آثار ژول ورن به وفور دیده می شود در این اثر بیش از همه مشهود است. اما در عین حال، او در این اثر رئالیسم علمی و منطقی پایان قرن را با چیرگی فنی و صنعتی و اقتصادی انسان بر سراسر کره ی زمین همراه است در مقابل اسطوره ی رمانتیک بیکرانگی قرار می دهد که در رمان ادگار آلن پور، سپیدی، بی پایان قطب نماد آن است.


تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد.


ارسال شده ها ۳ دیدگاه برای مطلب “دانلود کتاب ابوالهول یخ ها”

 1. شیوا گفت:

  عالی بود مرسی و خسته نباشید

 2. محمد گفت:

  فکر میکردم چون قدیمیه خوب نیست ، ولی دود از کنده بلند میشه با لذت مطالعه کردم و کیف داد ، دست نویسنده درد نکنه، دست ادگار آلن پو درد نکنه ! داستان زیبا و خواندنی بود و البته اطلاعات بسیار مفیدی در مورد دریا به ما ارائه میداد ، و مسائل اخلاقی و …
  حتماً خوندنش خالی از لطف نیست و من تمام ۴۰۰ صفحه رو خوندم همش رو ، از آقای آتکینز و جزیره کسل کننده تا فالکلند ، و سفر عجیب ، درک پیترز سرخ پوست و جیم وست و کاپیتا لنگ گی ، برای پیدا کردن ویلیام ، بومیان ، یخکران ، ابولهول یخ
  هیرن و دار و دسته اش ، ند هالت ، آدم خواری ، خدایا چقدر داستانش قشنگ بود !

 3. navid گفت:

  سلام دوست عزیز!
  با تشکر از همکاری های شما در جهت بلند بردن دانشجویان از طریق پخش و نشر کتاب های الکترونیکی به شکل رایگان و آسان!
  من یکی از داشجویان بخش پلان گزاری و برنامه ریزی هستم از مدیر این سایت با ارزش و خدمتگار واقعی در عرصه ی علم و دانش صمیمانه خواهشمندم تا چند کتابی در باره ی پلان گزاری و برنامه ریزی برای من بگذارید که به این کتاب سخت نیازمند هستم.
  ممنون از لطف تان خواهم بود.