• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
 • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
 • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
 • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
 • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب خودآموز تربیت سگ

توضیحات : شخصیت اکثر سگها از زمانی که بدنیا می آیند تا ۱ سالگی شکل می گیرد. وقتی شما یک توله سگ جدیدی به خانه می آورید ، بسیار مهم است که او را به مکانها و صداهای مختلف عادت دهید. کم کم او را با اهل خانه آشنا کنید. اگر توله سگ شما به شیع یا فردی غرغر (صدایی که از نای سگ خشمگین بر می آید) کرد ، او را بلند نکرده و نوازش نکنید. اگر در این هنگام او را نوازش کنید سگ فکر می کند که شما دارید او را بخاطر این کار تشویق می کنید و این نوازش مانند پاداش برای کار او می ماند. این کار به او یاد می دهد که واکنش مناسب برای ترس غرغر کردن است. غرغر کردن می تواند منجر به گاز گرفتن هم بشود. در عوض به او بگویید “نه” آن شیع را به آن نشان بدهید و بگذارید تا بفهمد که نباید از آن بترسد. توله سگها عاشق بازی کردن هستند. آنها همه چیز را می جوند حتی انگشتان دست و پاها را ، بعضی اوقات آنها هنگام بازی کردن غرغر می کنند این کار عادی می باشد غرغر کردن هنگام بازی را با غرغر کردن هنگام ترس اشتباه نگیرید.

نام کتاب : لینک دانلود حذف گردیده
نویسنده : هدر هاموندز
تعداد صفحه : -
حجم فایل : - کیلوبایت
لینک دانلود مستقیم کتاب

تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد.


ارسال شده ها ۴ دیدگاه برای مطلب “دانلود کتاب خودآموز تربیت سگ”

 1. آرش گفت:

  سلام.دلیل حذف لینک دانلود چیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مگر شما باید به دلیل انتقاد، لینک دانلود را حذف کنید؟؟؟؟این چه مدیریتی است که شما دارید؟؟؟هر کس مختار هست نظرش رو بنویسه.دقیقا مخالف نظر ایشان (و شاید افراد دیگر)بنده نظر دارم.وضع خوزستان یا دریاچه ارومیه یا هامون در سیستان شهر من چه ربطی به کتاب( حالا از هر نوعش)دارد؟؟؟مشکل جای دیگری هست.
  لطفا لینک دانلود رو برگردونید-ممنون-آرش از سیستان

 2. رایان گفت:

  سلام لینک دانلود خودآموز تربیت سگ حذف شده
  لطفا دوباره فعال کنید

 3. maedeh گفت:

  براتون متاسفم واقعا که تربیت سگ رو جزو کتاب های محیط زیست دسته بندی کردید .معلومه که خیلی دغدغه ی زیست محیطی دارید .تا زمانی که امثال شما که ادعای ترویج علم و دانش دارن اینجوری فکرمیکنن وجود دارن وضع خوزستان و دریاچه ی ارومیه بهتر از این نمیشه .فقط خواستید یه کتابی تو سایت گذاشته باشید همین .شما همون مکانیک تون رو درس بدید