• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
 • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
 • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
 • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
 • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب رویای صادقه: حقایقی ناشناخته از تاریخ مشروطیت ایران

توضیحات : با بررسی تاریخنگاری انقلاب مشروطه این نکته مسلم به نظر می رسد تاریخ مشروطیت ایران غالباً با نگاهی یک سویه و جهت دار نوشته شده و به ویژه کسانی که سنگ بنای نگارش این بخش از تاریخ را نهاده اند، پیش از آنکه در صدد کشف و تبیین بی طرفانه حقیقت باشند، مخدوش سازی چهره جناح مغلوب و توجیه اعمال جناح غالب در آن برهه حساس را مد نظر داشته اند. طبیعی است با چنین رویکردی به تاریخ، متون مزبور از تحریف حقایق و کتمان واقعیت مصون نخواهد بود. به خصوص اینکه تاریخنگاری مشروطیت ایران به جهت وجود نزاعهای سیاسی همواره آلوده به غرضورزی بوده و همین باعث کتمان حقایق و شایع شدن مشهورات نادرست شده است. «چون غرض آمد هنر پوشیده گشت.»

نام کتاب : رویای صادقه: حقایقی ناشناخته از تاریخ مشروطیت ایران
نویسنده : جمشید صداقت نژاد
تعداد صفحه : 176
حجم فایل : 5,100 کیلوبایت
لینک دانلود مستقیم کتاب

تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد.


ارسال شده ها ۴ دیدگاه برای مطلب “دانلود کتاب رویای صادقه: حقایقی ناشناخته از تاریخ مشروطیت ایران”

 1. علی معرف گفت:

  بی نظیر بود ……از کتاب انقلاب مشروطه احمد کسروی هم بهتره

  • رضا حسین زاده گفت:

   باسلام ،همین الان کتاب رویای صادقانه رادانلود کردم .ازمقدمه ونام کتاب بیشتر چنین به نظرمی رسد که رویایش بیش از صداقتش است .اما آنچه که بنده را به تعجب وبالطبع ارسال نظر وادارکرد،اظهارنظر احساسی و ظاهرا ناشیانه آقای موسوم به علی معرف است که یا کتاب ارزشمند آقای کسروی را مطالعه نفرموده اند ویا عینکهایی مانند تعصب و…برچشم بسته اند!!!جهت مزید اطلاعات این دوست عزیز عرض میشود درمورد تاریخ مشروطیت سه منبع بسیارمهم که مورد استناد سایرپژوهشها دراین زمینه است و هیچ یک ازپژوهشگران این زمینه درمطالعات خود ازآن منابع چشم پوشی نکرده اند؛عبارتند از:۱- تاریخ بیداری ایرانیان تالیف ناظم السلام کرمانی به کوشش وگردآوری مرحوم سعیدی سیرجانی ۲- کتاب انقلاب ایران تالیف ادواردبراون انگلیسی (چاپ دوم) ۳- تاریخ مسروطه ایران تالیف احمد کسروی چاپ قبل از۱۳۵۷انتشارات امیرکبیر.که اگر مشاهده ومطالعه فرمایید اطلاعات هرسه منبع مذکور باهمدیگر منطبق وهم خوانی دارند. باسپاس.

 2. عباس پوریزدان پناه گفت:

  با سلام و تشکر از زحمات پارس بوک برای آگاهی کاربران

 3. احمد امامی گفت:

  وای ، مدتها بود دنبال چنین چیزی بودم…
  سپاس گذارم از تمام زحمات شما عزیزان…سپاس گذارم.