• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
  • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
  • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
  • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
  • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب نرت کریستی

تاریخ : ۵ مرداد ۱۳۹۳

توضیحات : دنیا پر از انسان هایی است که فقط یک بار متولد می شوند، اما روزی هزار بار می میرند. انسان از روزگار ازل در حال جنگ با نیروهای درون خویش بوده است. یکی از قدرتمندترین فرمانروایان درون ، الهه ی انتقام و دیگری الهه ی شهوت است. چه تعداد از افراد این کره خاکی اسیر الهه ی انتقام شده اند ؟ چند نفر از ما در دام الهه ی شهوت تقلا می کنیم بی آن که به آزادی خویش امید داشته باشیم ؟
(بیشتر…)

دانلود کتاب رمان مردان کوچک

تاریخ : ۳۱ شهریور ۱۳۹۱

مردان کوچک ‎

نام کتاب : رمان مردان کوچک

نویسنده : لوئیزا می‌آلکوت

ناشر :  پارس بوک

زبان کتاب :  پارسی

تعداد صفحه :  478

قالب کتاب : PDF

حجم فایل :  5,210   کیلوبایت

توضیحات :  در این کتاب که می‌توان آن ‌را از آثار مهم در ادبیات کلاسیک معاصر، مخصوص نوجوانان به‌ شمار آورد حوادث جالب و صحنه‌های مهیجی اتفاق می‌افتد که موجب می‌شود مخاطب با لذت آن را تا انتها مطالعه کند. ماجرای “مردان کوچک” در مدرسه‌ای شبانه‌ روزی کوچکی در کشور آلمان می‌گذرد جایی  که در آن چندین پسر بچه ده دوازده ساله و یک دو دختر کوچک زیر نظر یک زوج مهربان زندگی می‌کنند. در این رمان می‌خوانیم: خانم بائر یک روز بعد از تمام شدن کار مدرسه تا چشمش به شوهرش افتاد بی‌مقدمه گفت:”فریتز، من فکر تازه‌ای کرده‌ام.” آقای بائر پرسید: “خوب عزیزم! این فکر تازه تو چیست؟” و بعد با اشتیاق تمام منتظر شنیدن عقیده تازه خانم بائر شد. چون این پیشنهادها اغلب چنان عجیب و غریب و گاهی هم خنده‌دار بودند که خودداری از خندیدن تقریباً غیر ممکن بود. البته در عین حال چنان حساس و ظریف که آقای بائر همیشه با کمال خوشحالی آنها را اجرا می‌کرد… توصیف اخلاق پاک و روحیات مختلف این کودکان و صفا و محبت و رفتار معصومانه و بی‌آلایش آنان این اثر را بسیار زنده، گیرا، جالب و جذاب کرده است و خواندن آن برای نوجوانان، والدین آنها و تمام کسانی که با کودکان سرو کار دارند می‌تواند مفید و ارزنده باشند.

(بیشتر…)

دانلود کتاب نفرین زمین

تاریخ : ۱۴ اسفند ۱۳۸۸

نفرین زمین

 

نام کتاب :  نفرین زمین

نویسنده : جلال آل احمد

ناشر پارس بوک

زبان کتاب :  فارسی

تعداد صفحه :  107

قالب کتاب : PDF

حجم فایل : 756 Kb

توضیحات :   باز که این اقا پسر قشنگ با نامه ی اعمالش آمد. ننه خیری ، این بنده  خدا مامور است ، تقصیری ندارد و این جوری داشتم مثلا به مروج نیش و کنایه میزدم . ننه خیری اینها را که شنید گفت :

من اضافات و ترفیعات نمی فهمم یعنی چه ؟ مت تا حالا شنیده بودیم که مال مرده را تقویم می کنند اما ما
زنده را دیگر چرا ؟ من فقط بهش گفتم صبر کن تا شوهرم بیایید.

مروج حرفش را قطع کرد و گفت : شما یک حرف های دیگری هم زدید ننه خانم . خوب زدم که زدم ، قرآن خدا غلط می شود . حالاش هم می زنم . تو بگو آقا معلم ، تو که از یر و بالای ما خبر داری . و دوید و رفت و یک
نعلبکی کشمش و توت اورد گذاشت جلوی ما و دنبال کرد : خاک بر سر ماه جان کننده که قدر تو را ندانست . کاش خودم دختر داشتم برات عقد می کردم . درد وبلات بخورد توی سر نصرالله .

گزیده ای از کتاب داستان نفرین زمین اثر جلال آل احمد

 

(بیشتر…)

دانلود کتاب PDF هری پاتر و دومین حلقه قدرت

تاریخ : ۱۴ دی ۱۳۸۸

هری پاتر

 

نام کتاب :  هری پاتر و دومین حلقه قدرت

نویسنده : جوآن کتلین رولینگ

ناشر :  پارس بوک

زبان کتاب :فارسی

تعداد صفحه :  214

قالب کتاب : PDF

حجم فایل : 1.48 Mb

توضیحات :  با اینکه تابستان خیلی وقت بود که شروع شده اما سرما هنوز بیداد می کرد . اغلب روزها خیابان ها یخ زده و  شیشه ي ماشین ها و خانه ها بخار زده بود. هیچ کس در کشور بدرستی نمی دانست علت این مه ناگهانی چیست و چرا از بین نمی رود . تلوزیون و روزنامه ها محل انواع شایعات و جنجال ها بودند . برکناري ناگهانی نخست وزیر و سر کار آمدن نخست وزیر جدید نه تنها بر سر و سامان بخشیدن اوضاع کمک نمی کرد بلکه بر
تشنج ها و کشته شدن ناگهانی و بدون علت مردم افزوده بود . مردم دیگر جرئت بیرون ماندن و یا به تفریح رفتن را نداشتند حتی خبر نگارهاي روزنامه ها و کانال هاي تلوزیونی هم گاهاً از درون ماشین هاي گرم و نرمشان با وزیران و اعضاي کابینه مصاحبه می کردند . شایعه شده وبود که عده اي از مردم بدون علت می افتند و می میرند یا اینکه تا م دت ها بی روح و هویت به نقطه اي خیره می شوند انگار که سالها با شادابی و سلامتی فاصله دارند . یکی از گزارشگران پر شور کانال شماره 1 که پر جرئت ترین خبرنگار منطقه بود هر روز در خیابان ها پخش زنده داشت . دیگر مردم عادت کرده بودند که در خانه هاي امن و گرم و نرمش ان بشینند و پر بیننده ترین برنامه زنده یعنی برنامه کانال شماره ي 1 را ببینند.
 

 

(بیشتر…)

دانلود کتاب PDF بیگانه

تاریخ : ۱۹ آبان ۱۳۸۸

بیگانه

 

نام کتاب :  بیگانه

نویسنده : آلبر کامو

ناشر :  پارس بوک

زبان کتاب :فارسی

تعداد صفحه :  67

قالب کتاب : PDF

حجم فایل : 728 Kb

توضیحات :  ‌این اثر جامعه پایان جنگ جهانی دوم را به شدت متاثر می‌کند. ‌این کتابنقدها و تحقیقات بسیاری را در مراکز دانشگاهی و خارج از آن به خود اختصاصداده است. بیگانه را می‌توان با نقد فلسفی، جامعه‌شناسی، تکوینی و دیگرنقدها حتی پسااستعماری بررسی و مطالعه کرد. اما در ‌این مقاله کوششمی‌شود‌ این اثر بزرگ، که‌ اینک جزو آثار کلاسیک محسوب می‌شود با روشترامتنیت که از روش‌های نوین است مورد بررسی قرار گیرد.

 

(بیشتر…)

دانلود کتاب PDF فراسوی ذهنم

تاریخ : ۸ مهر ۱۳۸۸

فراسوی ذهنم

 

نام کتاب :  فراسوی ذهنم

نویسنده : ریچارد باخ

ناشر :  پارس بوک

زبان کتاب :فارسی

تعداد صفحه :  51

قالب کتاب : PDF

حجم فایل : 512 Kb

توضیحات :  مشکل عمدهٔ آن درب بود. در یک پایپرکاپ، درب دو قطعه‌ای است. یک ذوذنقهٔ عریض و پهن برای نیمهٔبالائی، با شیشهٔ مشبک به‌عنوان یک پنجره و قطعهٔ دیگری برای نیمهٔ زیرین،پوشیده شده از روکش پارچه‌ای زردرنگ درست همانند بقیهٔ هواپیما. نیمهٔپائینی به خوبی کار می‌کند. چرا که درست زمانی که قفلش باز می‌شود. یکراست به پائین فرو می‌افتد. وزنش را در همان مکان نگاه می‌دارد. اماضمیمهٔ بالائی بر پاشنهٔ بالا می‌چرخد و دستگیرهٔ کوچکی آنجا هست که خوبکار نمی‌کند و خلبان یا مسافر هنگام ورود و یا حین خروج از کابین خلبان

 

(بیشتر…)

دانلود کتاب PDF شما چیزی گم نکردین؟

تاریخ : ۱۸ شهریور ۱۳۸۸

آژاکس

 

نام کتاب :  شما چیزی گم نکردین؟

نویسنده : علی اکبر کرمانی نژاد

ناشر :  پارس بوک

زبان کتاب :فارسی

تعداد صفحه :  136

قالب کتاب : PDF

حجم فایل : 665 Kb

توضیحات :  هوا آن قدر تاريك بود كه فكر مي كردم سقف آسمان آمده پايين . فكر ميكردم اگر دستم را دراز كنم ، دستم توي سياهي آسمان گم مي شود .همه چيزعوض
شده بود .بوته هاي لب جو پرازفش فش مار بود وجو مثل اژدها غرش مي زد وجلو مي رفت . آن قدر ترسيده بودم كه دندان هايم درك درك وَر هم مي خورد . ولينمي فهميدم چرا ور نمي گردم .جنازه ي خرگوشوم تو بغلم بود .گردنش شلشده بود وكله ش همراه هر قدمي كه بر مي داشتم ،به اين طرف وآن طرف ميافتاد .خر گوشوم ،همين سر شبي مرده بود ومن داشتم مي رفتم تا زير درختسايه خوش خاكش كنمشكم خرگوشوم باد كرده بود .بچه ها مي گفتند : هر چيزي كه شكمش باد كنه تودلش بچه داره .چقدرخوشحالبودم ومي گفتم: هف هشت تا بچه مي زايه واونوخ …مادرمم شكمش باد كرده ،يعني اونم تو شكمش بچه داره ؟ …اگر اونم مثل خرگوشو بميره چي ؟

 

(بیشتر…)

دانلود کتاب PDF قصه چهار خرگوش کوچولو

تاریخ : ۱۳ مرداد ۱۳۸۸

چهار خرگوش کوچولو

 

نام کتاب :  قصه چهار خرگوش کوچولو

نویسنده : بئاتریکس پاتر

مترجم : محمدرضا حقیری

ناشر :  حقیری

زبان کتاب :  فارسی

تعداد صفحه :  14

قالب کتاب : PDF

حجم فایل : 429 Kb

توضیحات :  روزي و روزگاري، در جنگلي پر از درختهاي سوزني، چهار بچه خرگوش همراه مادرشان در حفره اي شني زير ريشه هاي يك درخت زندگي مي كردند. اسمهاي آنها ، فلاپسي ، ماپسي ، دم پنبه اي و پيتر بود.  يك روز صبح مامان خرگوشه گفت: عزيزان من ، حالا شما مي توانيد بيرون برويد و در مزرعه ها بگرديد ولي يادتان نرود كه وارد باغ آقاي مك نشويد. پدرتان هم در آن باغ دچار مشكل شده بود. برويد و بگرديد ولي شيطوني نكنيد. من هم مي خواهم براي خريد بيرون بروم …

 

(بیشتر…)

دانلود کتاب PDF 136 داستان خواندنی از تاریخ ایران و جهان

تاریخ : ۱۰ مرداد ۱۳۸۸

کتاب داستان

 

نام کتاب :  136 داستان خواندنی از تاریخ ایران و جهان

نویسنده : علی سپهری اردکانی

ناشر :  پارس بوک

زبان کتاب :  فارسی

تعداد صفحه :  113

قالب کتاب : PDF

حجم فایل : 578  Kb

توضیحات :  این کتاب شامل 136 داستان کوتاه جالب، خواندنی و عبرت آموز از تاریخ این و جهان میباشد. خواندن این کتاب جالب را به همه علاقمندان به مطالعه توصیه میکنیم.

 

(بیشتر…)

دانلود کتاب PDF داستان ها کردن – اثر پیمان هوشمندزاده

تاریخ : ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۸

 داستان ها کردن اثر پیمان هوشمندزاده

 نام کتاب :  ها کردن

نویسنده :  پیمان هوشمندزاده

ناشر : پارس بوک

زبان کتاب :  فارسی

تعداد صفحه : 81

قالب کتاب : PDF

حجم فایل : 1.2 Mb

توضیحات : « ها کردن » چهار داستان است با مضمون هاي کم و بيش رايج زندگي شهري: خلا،بحران رابطه، بيگانگي و طبق معمول بسياري از داستان هاي نوشته شده در اينسال ها، اختلافات و دعواهاي زن و شوهري به علاوه مضمون هاي طنزآميزي کهنويسنده براي اين اختلاف ها و دعواها کوک کرده و از آنها تک مضراب هاييطنزآميز ساخته است. «هوشمندزاده» در اين مجموعه از رئاليسم رايج در اينگونه داستان ها فاصله گرفته و فرمي نامتعارف را براي روايت داستان هاي خودبرگزيده است: فرمي قطعه قطعه که راوي در هر قطعه آن گوشه يي از موقعيت خودو تقابلش با اطرافيان را آشکار کرده است. هرچند در نهايت، داستان ها بهرغم فرم نامتعارف خود، وجهي تازه و ديگرگونه را از اين نوع زندگي کهداستان هاي «ها کردن» روايتگر آن است آشکار نمي کند. تضادهايي که در اينداستان ها از دل زندگي روزمره شهري سر برآورده اند آنچنان بديهي هستند کهبه رغم فرم و لحن نامتعارف شان، به رغم همه بازي ها و پس و پيش کردن هايروايتي، از اينکه با کشف يک موقعيت تازه از دل اين روابط روزمره خوانندهرا شگفت زده کنند بازمي مانند و بيشتر واضحات را دوباره توضيح مي دهند، بيآنکه در اين توضيح واضحات به نقطه يي حساس بزنند و ناديده يي را آشکارکنند. مي توان از همان داستان اول مجموعه مثال هاي فراوان در اثبات اينحرف آورد. يکي مثلاً آنجا که راوي در حال تماشاي فيلم است: «يک نفر بادوربيني که يک به علاوه هم وسطش است، بابايي را که ظاهراً آدم حسابي همهست دنبال مي کند. طرف لابه لاي جمعيت گم مي شود. اين يکي دراز کشيده کفپشت بام يک ساختمان بلند. عين خيالش هم نيست که لباسش قيري مي شود يا نه.

(بیشتر…)

دانلود کتاب داستان خواستگاری یا انتخاب

تاریخ : ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۸

کتاب داستان خواستگاری یا انتخاب

 

نام کتاب : خواستگاری یا انتخاب

نویسنده :م. مودب پور

ناشر : پارس بوک

زبان کتاب :فارسی

تعداد صفحه : 92

قالب کتاب : PDF

حجم فایل : 500 Kb

توضیحات :کتابی که می خواهید مطالعه کنید به صورت فیلم نامه می باشد که آقاي م .مودب پور نوشته است . در این کتاب دو داستان وجود دارد که من یکی از آنها را می گذارم تا شما بخوانید و لذت ببرید . داستان دیگر به صورت فیلم نامه نیست و رمان می باشد و شاید خیلی از این فیلم نامه قشنگ تر نیز می باشد.  امیدوارم از خواندن این کتاب لذت ببرید . این کتاب را تا آخر مطالعه کنید . توجه اي به این نکنید که فیلم نامه است چون براي شما عادي می شود

(بیشتر…)