• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
  • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
  • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
  • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
  • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب راهنمای جامع موفقیت

تاریخ : ۲۵ اسفند ۱۳۹۱

راهنمای موفقیت‎‎

نام کتاب :  راهنمای جامع موفقیت

نویسنده :  دکتر شاهین فرهنگ

ناشر :  پارس بوک

زبان کتاب :  پارسی

تعداد صفحه :  271

قالب کتاب : PDF

حجم فایل :  3,250  کیلوبایت

توضیحات :  کتاب راهنمای جامع موفقیت بر گرفته شده است از سلسه سخنرانی های دکتر شاهین فرهنگ در مورد موفقیت در همه ابعاد زندگی است. در این کتاب سعی شده بهترین راه و روش موفقیت که در سمینار های دکتر شاهین فرهنگ به آن اشاره شده نکته برداری و در قالب یک کتاب ارزشمند گردآوری شود.

(بیشتر…)

دانلود کتاب راز موفقیت

تاریخ : ۲۹ مرداد ۱۳۹۰

راز موفقیت

 

نام کتاب :  راز موفقیت

نویسنده : آنتوني رابينز

ناشر :  پارس بوک

زبان کتاب :  پارسی         

تعداد صفحه :  119

قالب کتاب : PDF

حجم فایل :  1,820  Kb

توضیحات :  كتابي كه پيش رو داريد، نسخه اي الكترونيك از كتاب  راز موفقّيت نوشته ي آنتوني رابينز است. دو سال پيش به طور اتّفاقي به نسخه اي از اين كتاب كه با فرمت PDF در اينترنت منتشر شده بود، برخوردم و پس از مطالعة آن و به كار بستن بخشي از آن ، متوجه تغييراتي در زندگي شخصي خود شدم. هميشه به دنبال راهي براي گسترش مطالب اين كتاب در ميان دوستان و عزيزان خود بودم. اما از آنجا كه نسخة اوليه داراي اشكالات و ايرادهاي املايي و نگارشي فراواني بود، تصميم گرفتم تا كتاب را بر اساس دستور زبان فارسي ويرايش نموده و نسخه اي الكترونيك بر اساس استانداردهاي كتاب الكترونيك ايجاد كنم. ويرايش اين كتاب، توفيقي اجباري بود براي مطالعة چندبارة آن و يافتن و گرفتن درس هاي جديد در هر بار مطالعه! ناگفته نماند كه نسخة اوليه از نظر تركيب و جمله بندي، تقريباً بي عيب و نقص بود و بيشترينة موارد نقص در رعايت نكردن دستورات مربوط به نشانه گذاري، فاصله ها و نيم فاصله ها و نيز مشكلات نگارشي بود. در ضمن مي توانيد بر روي نام ها و شخصيت هاي نام برده در كتاب كليك كنيد و در صورت دسترسي به اينترنت، اطّلاعاتي را در مورد اين اشخاص، به وسيلة لينكي كه شما را به تارنماي ويكي پديا متصّل مي كند، كسب كنيد

(بیشتر…)

دانلود کتاب انسان اشرف مخلوقات

تاریخ : ۹ فروردین ۱۳۹۰

انسان اشرف مخلوقات

 

نام کتاب :  انسان اشرف مخلوقات

نویسنده : حسین وهابی

ناشر :  پارس بوک

زبان کتاب :  فارسی

تعداد صفحه :  84

قالب کتاب : PDF

حجم فایل :  1,520  Kb

توضیحات :  شاید این جمله را بارها شنیده باشیم “انسان اشرف مخلوقات است”. اما آیا واقعاً این طور است؟ آیا هر انسانی اشرف مخلوقات است؟ اصلاً چرا به انسان اشرف مخلوقات می گویند؟ اعطای این صفت به انسان، چه مسئولیتی برای وی به ارمغان می آورد؟ آیا به او این مجوز را می دهد که به واسطه اشرف مخلوقات بودنش نسبت به بقیه کائنات هر طور خواست رفتار کند؟ برای پیدا کردن جواب این پرسش ها حتما این کتاب را دانلود کنید.

 

(بیشتر…)