• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
  • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
  • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
  • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
  • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب افتخار فراموش شده

تاریخ : ۱۷ مهر ۱۳۹۲

افتخار فراموش شده

نام کتاب :  افتخار فراموش شده

نویسنده :  بهزاد سرهادی

ناشر :  پارس بوک

زبان کتاب :  پارسی

تعداد صفحه :  250

قالب کتاب : PDF

حجم فایل :  1,860  کیلوبایت

توضیحات : بخشی از مقدمه: انسانِ امروز از موعظه شنیدن گذر کرده؛ زبانِ موعظه‌‌گران را با کمال میل در طبقه‌‌ی سفیهان گذاشته. اما او قدمی به پیش برداشته؟ انسانِ امروز غوطه‌‌ور در افکارِ فلاسفه‌‌ی پُست مدرن از وظیفه‌‌شناسی دور گشته، قدرتِ چگونه اندیشیدن را از دست داده، اعمال زشتش را زیبا دیده و از خویشتن با ناتوانی خدا ساخته! و من می دانم این از کجا به ما رسید … (به سخن من گوش فرا دهید. خاصه مرا با دیگران اشتباه نگیرید … آیا سخنِ مرا دریافته‌‌اند؟)

(بیشتر…)

دانلود کتاب ن‍اب‍ی‍ن‍ای‌ ن‍وازن‍ده‌

تاریخ : ۲۹ مرداد ۱۳۹۲

نابینای نوازنده‎

نام کتاب :  ن‍اب‍ی‍ن‍ای‌ ن‍وازن‍ده‌

نویسنده :  ولادیمیر کورولنکو

ناشر :  پارس بوک

زبان کتاب :  پارسی

تعداد صفحه :  247

قالب کتاب : PDF

حجم فایل :  3,390  کیلوبایت

توضیحات : سالها قبل در سرزمینی در شرق دور در نیمه شبی خلوت در خانواده ای ثروتمند کودکی چشم به جهان گشود. این کودک در همان گریه اول خود با ترسی عجیب چشم به جهان گشود که هیچکس غیر از مادرش این موضوع را نفهمید. اما بعدها مشخص شد که کودک کور به دنیا آمده بود. سالها گذشت و این پسر بزرگ شد تا اینکه یک روز … این کتاب در سال 1362 ترجمه و چاپ شده بود.

(بیشتر…)

دانلود کتاب خبرچین معرکه گیر

تاریخ : ۱۲ اسفند ۱۳۹۱

خبرچین معرکه گیر ‎‎

نام کتاب :  خبرچین معرکه گیر

نویسنده :  میرحسن محمودپور

ناشر :  پارس بوک

زبان کتاب :  پارسی

تعداد صفحه :  281

قالب کتاب : PDF

حجم فایل :  870  کیلوبایت

توضیحات :  بعد از راضی شدن خبرچین یا همون جنی که با راوی سر و سرّی داشت، اولین حکایت مربوط به کرامت شد. جنگلبان بود و بعد مسافت تا ُپست جنگلبانی باعث می شد تا جیره و مواجب شو دو ماه یک بار بگیره؛ از این رو آفتاب نزده راهی شد. به ُپست رسید. پست بان پس از مقدمه چینی، توبیخ نامه ای که از مرکز ارسال شده بود را به وی داد. کرامت از مفاد نامه ی سراسر از دروغ و افترا مطلع گشت. غر زد و سرگردان و واله پس از دیدن الیاس و قرض گرفتن و تسویه با بقال و خراز، دست از پا درازتر به کلبه اش برگشت. بچه هایش انتظار داشتند تا پدر را با دستان پر ببینند. از پس اون همه افکار غلط تموم تنش دم بدم گُر می گرفت؛ نمی دونست دردشو به کی بگه که درمونش کنه. فردای آنروز قصد کرد بره شهر واسه گرفتن حقش، این شد که به برادر زنش پیغام داد تا در غیابش از سر و همسرش مراقبت کنه. چند روز بعد بجای محمد عبدل اومد و از بلایای مشابهی که سر پدرش (برادر زن کرامت) اومده بود، تعریف کرد.

(بیشتر…)

دانلود کتاب رمان اِما

تاریخ : ۱ آبان ۱۳۹۱

رمان اما‎

نام کتاب : رمان اِما

نویسنده : جین آستین

ناشر :  پارس بوک

زبان کتاب :  پارسی

تعداد صفحه :  208

قالب کتاب : PDF

حجم فایل :  1,344   کیلوبایت

توضیحات :  اِما نام رمانی از جین آستن است که درباره عشقی سو تعبیر شده، نوشته شده است. این رمان ابتدا در دسامبر ۱۸۱۵ میلادی (برابر با آذر یا دی ۱۱۹۴ شمسی خورشیدی) منتشر شد. مانند سایر رمانهایش، آستن در این داستان هم به دغدغه‌ها و مسائل زندگی زنان در دوره جورجی انگلستان میپردازد. قبل از نوشتن داستان آستن نوشت «میخواهم قهرمان زنی بیاورم که هیچ کس غیر از خودم خیلی دوستش نخواهد داشت». در اولین خط داستان، شخصیت اسمی رمان را اینگونه معرفی میکند: «اما وودهاوس، شیک، باهوش و ثروتمند». البته اما به نوعی لوس است، خودش را در روابط خیلی دست بالا میگیرد، از خطرات مداخله در امور دیگران غافل است و رفتار دیگران را نیز سو تعبیر میکند.

(بیشتر…)

دانلود کتاب رمان سفیر کبیر – جلد اول

تاریخ : ۱۲ شهریور ۱۳۹۱

سفیر کبیر ‎

نام کتاب : رمان سفیر کبیر – جلد اول

نویسنده : س . ف

ناشر :  پارس بوک

زبان کتاب :  پارسی

تعداد صفحه :  242

قالب کتاب : PDF

حجم فایل :  2,310   کیلوبایت

توضیحات : آن هنگام که عصای تارتاروس انتخاب می‌کند، از میان بازمانده‌های دو قوم باستانی، آخرین پیشگویی اولین پیشگو به حقیقت می‌پیوندد. سرنوشت تغییر می‌کند و دروازه‏های ‏آینده به روی محارم بسته می‌شوند. حقیقتی تلخ شکل می‌گیرد، و حقیقت تازه می‌شود. در آن دم که خود را در دنیایی ناشناخته می‌بیند، دنیایی پر از شگفتی و خیال که در آن هر کاری ممکن است، به واسطه قدرتی ناخواسته، قدرتی را می‌دزدد. در آن دم، تقدیر همگان عوض می‌شود؛ سیاهی از اعماق بیدار و …

(بیشتر…)

دانلود کتاب دختران فصل سیب

تاریخ : ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱

 دختران فصل سیب  ‎

نام کتاب : دختران فصل سیب

نویسنده : بهرام با عزت

ناشر :  پارس بوک

زبان کتاب :  پارسی

تعداد صفحه :  151

قالب کتاب : PDF

حجم فایل :  627   کیلوبایت

توضیحات : افسانه خودش را در قبال خواهر و برادرش مسئول مي دانست. آنها با از دست دادن پدر و مادرشان روزهاي سختي را مي گذراندند در اين ميان افسانه كه خواهر بزرگ بود وظيفة خودش مي دانست كه ازخواهر و برادرش مواظبت كند انگار او مثل مادرش تكين زندگي پر رمز و رازي را پيش رو داشت. حوادثي كه در جريان زندگي اين خانواده  رخ داد بقدري مشكوك و پيچيده است كه براي هميشه سر به مهر باقي خواهد ماند. مرگ تكين ابهامات زيادي داشت. اظهارات همسرش در اين باره بقدري عجيب بودكه هيچكس حرفهايش را باور نكرد.خودش نيز پس از اين حادثه تعادل رواني اش را از دست داد و در تيمارستان بستري شد. او از رابطه بين همسرش و فردي كه قيافه اش مرئي نبوده! و هيچكس نمي توانسته ببيندش! حرف ميزد.

(بیشتر…)

دانلود کتاب رمان رازم را نگه دار

تاریخ : ۸ اردیبهشت ۱۳۹۱

رازم را نگه دار  ‎

نام کتاب : رازم را نگه دار

نویسنده : سوفی کینزلا

ناشر :  پارس بوک

زبان کتاب :  پارسی

تعداد صفحه :  390

قالب کتاب : PDF

حجم فایل :  1,430   کیلوبایت

توضیحات : “اما” بازاریاب جوانی است که بعد از خرابکاری به ماموریتی که برای انجام آن فرستاده شده در بازگشت با خوش شانسی در قسمت فرست کلاس هواپیما می نشیند و وقتی که احساس میکند هواپیما در حال سقوط است از شدت اضطراب بی اختیار شروع به گفتن تمام رازهای زندگیش به مسافر صندلی کناری می کند ،ولی هواپیما سقوط نمی کند .و بدشانسی اما زمانی شروع می شود که هفته بعد متوجه می شود مسافر صندلی بغل دستیش در هواپیما که تمام رازهای اما را می داند کسی نیست جز …

(بیشتر…)

دانلود کتاب رمان پرندگان مرده

تاریخ : ۶ فروردین ۱۳۹۱

پرندگان مرده

نام کتاب :  پرندگان مرده

نویسنده : گابریل گارسیا مارکز

ناشر :  پارس بوک

زبان کتاب :  پارسی

تعداد صفحه :  436

قالب کتاب : PDF

حجم فایل :  3,680   کیلوبایت

توضیحات : کتاب پرندگان مرده مجموعه داستان های کوتاه گابریل گارسیا ماركز می باشد.در این مجموعه 18 داستان كوتاه گنجانده شده است. داستان‌ها اغلب به سبک رئالیسم جادویی نوشته شده‌اند و ریشه اغلب آن‌ها را می‌توان در رمان صد سال تنهایی این نویسنده بزرگ یافت.

(بیشتر…)