• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
  • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
  • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
  • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
  • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب با من باش

تاریخ : ۷ مهر ۱۳۹۲

با من باش

نام کتاب :  با من باش

نویسنده :  سوزان الیزابت فیلیپس

ناشر :  پارس بوک

زبان کتاب :  پارسی

تعداد صفحه :  321

قالب کتاب : PDF

حجم فایل :  2,040  کیلوبایت

توضیحات : داستان درباره ي دختري فوق العاده جذاب به اسم فيبي سامرويل هست كه پدرش صاحب يك تيم فوتبال بوده “فوتبال اونا فرق داره . فوتبالي كه ما ميدونيم براي اونا ميشه  soccerولي منظور از فوتبال در اينجا فوتبال آمريكايي هست كه كمي خشن هست و توپي بيضي شكل داره .” كه بعد از مرگش ، وصيت ميكنه كه تنها درصورتي فيبي وارث اون تيم ميشه كه بتونه اون سال تيم رو برنده ي ليگ كنه ! وگرنه تيم به پسر عموش ميرسه . مشكل اينجا است كه فيبي هيچي از فوتبال نميدونه و به دلايلي از پدرش دور بوده و با هم اختلاف داشتن . تا اينكه با سرمربي تيم به اسم دن كالبو آشنا ميشه . كه اولش زياد از هم خوششون نمياد . هردوشون هم سرسخت و كله شقن ، و با اينكه با هم دعوا ميكنن ولي با اين حال جذب هم ميشن . چيزي كه دن درباره ي فيبي فكر ميكنه اينه كه اون دختريه كه فقط قيافه داره ، ولي هيچ كس واقعاً نميدونه كه فيبي پشت اين چهره ي جذابش واقعاً چه كسيه …

(بیشتر…)

دانلود کتاب رمان اِما

تاریخ : ۱ آبان ۱۳۹۱

رمان اما‎

نام کتاب : رمان اِما

نویسنده : جین آستین

ناشر :  پارس بوک

زبان کتاب :  پارسی

تعداد صفحه :  208

قالب کتاب : PDF

حجم فایل :  1,344   کیلوبایت

توضیحات :  اِما نام رمانی از جین آستن است که درباره عشقی سو تعبیر شده، نوشته شده است. این رمان ابتدا در دسامبر ۱۸۱۵ میلادی (برابر با آذر یا دی ۱۱۹۴ شمسی خورشیدی) منتشر شد. مانند سایر رمانهایش، آستن در این داستان هم به دغدغه‌ها و مسائل زندگی زنان در دوره جورجی انگلستان میپردازد. قبل از نوشتن داستان آستن نوشت «میخواهم قهرمان زنی بیاورم که هیچ کس غیر از خودم خیلی دوستش نخواهد داشت». در اولین خط داستان، شخصیت اسمی رمان را اینگونه معرفی میکند: «اما وودهاوس، شیک، باهوش و ثروتمند». البته اما به نوعی لوس است، خودش را در روابط خیلی دست بالا میگیرد، از خطرات مداخله در امور دیگران غافل است و رفتار دیگران را نیز سو تعبیر میکند.

(بیشتر…)

دانلود کتاب رمان الهه ناز – جلد دوم

تاریخ : ۱۹ مرداد ۱۳۹۰

الهه ناز

 

نام کتاب :  رمان الهه ناز – جلد دوم

نویسنده : مریم اولیایی

ناشر :  پارس بوک

زبان کتاب :  پارسی         

تعداد صفحه :  136

قالب کتاب : PDF

حجم فایل :  910  Kb

توضیحات :  سالها از آن روز پاییزی می گذرد. از آن روز غم انگیزی که فهمیدم دیگر مونسی ندارم . بارها در خواب دیده ام گیتی در جای باشکوه زندگی میکند و خیلی شاداب است . انگار آنجا خوشبخت تر از اینجاست . باری تصمیم گرفتم قلم گیتی عزیزم را زمین نگذارم و وقایع بعد از مرگش را روی کاغذ بیاورم.

(بیشتر…)

دانلود رمان الهه ناز – جلد اول

تاریخ : ۱۳ تیر ۱۳۹۰

الهه ناز

 

نام کتاب :  رمان الهه ناز – جلد اول

نویسنده : مریم اولیایی

ناشر :  پارس بوک

زبان کتاب :  پارسی         

تعداد صفحه :  492

قالب کتاب : PDF

حجم فایل :  1,500  Kb

توضیحات :  روزها بی توجه بما می گذرند . زمان بخاطر آدمها توقف نمی كند . چه بی رحم اند ثانیه ها! چه قسی القلب اند دقایق ! چه روز شومی بود آن روز كه برادرم علی ، خودش را بخاطر عشقش دار زد . آخر چرا؟ فائزه آنقدر برایش ارزش داشت كه چهار نفر به پایش بسوزند ؟ او كه رفت مادر هم به او پیوست . پدر دیوانه شد و گیسوهم آواره شدیم .خدایا این چه مصیبتی بود كه بر سرمان آمد ؟ مگر چه گناهی مرتكب شده بودیم؟ دخترك بی عاطفه با شوهرش خوش است و ما راهی دیاری ناشناخته . معلوم نیست چه سرنوشتی در انتظار ماست . دو دختر زیبا ، تنها ، غریب و شبیه هم.

 

(بیشتر…)

دانلود کتاب مهناز من

تاریخ : ۹ بهمن ۱۳۸۹

مهناز من

 

نام کتاب :  مهناز من

نویسنده : حامد احمدی

ناشر :  پارس بوک

زبان کتاب :  فارسی

تعداد صفحه :  24

قالب کتاب : PDF

حجم فایل :  115  Kb

توضیحات :   پسر بعد از سربازی راهی خانه شده است و در بین راه با دختری از محله ی خودشان برخورد می کند. موانع پشت سر گذاشته می شود و سوالی برایش پیش می آید. آیا همسرم را واقعاً من دوست دارم؟! و باز هم موانع رفع شدنی است. داستان شاد است و ماجرا ها به سرعت طرح شده و صحنه ای نو می آید و برای یک بار خواندن خسته کننده نیست.

 

(بیشتر…)

دانلود کتاب دختری با چشمهای آبی

تاریخ : ۱۸ آبان ۱۳۸۹

چشم آبی

 

نام کتاب :  دختری با چشمهای آبی

نویسنده : غفور درویشانی

ناشر :  پارس بوک

زبان کتاب :فارسی

تعداد صفحه :  26

قالب کتاب : PDF

حجم فایل :  300  Kb

توضیحات :   بعد از مدت ها تونستم تایپ این داستان رو تموم کنم ولی حالا کلی دلهره دارم چون میدونم زیاد جالب نیست ولی چون نمی خوام زخماتم هدر بره می زارم توی وب تا اگه کسی خواست یه نظری بده راخت بتونه دانلود کنه داستان توی ارومیه اتفاق افتاده و واسه دوتا دانشجوست که هر کدوم با مشکلات خاصی
که دارن عاشق می شن و …

غفور درویشانی

 

(بیشتر…)

دانلود کتاب داستان عشق

تاریخ : ۳ مرداد ۱۳۸۹

داستان عشق

 

نام کتاب :  داستان عشق

نویسنده :  صلاح الدین احمد لواسانی

ناشر :  پارس بوک

زبان کتاب :فارسی

تعداد صفحه :  109

قالب کتاب : PDF

حجم فایل : 984  Kb

توضیحات :  ماجرا از یك شب سرد اسفند ماه سال ١٣۵۴ شروع شد. بالاخره بعد از دو روز زحمت شبانه روزي, كار تزیین خونه و تدارك تولد تموم شد. درست چند ساعت قبل از جشن. من كه حسابي خسته و كثیف شده بودم به امیر پسر داییم كه كه تولدش بود و این همه زحمت رو به خاطر جشن تولد اون كشیده بودم. گفتم: من میرم خونه. یه دوش میگیرم. لباسام رو عوض میكنم و بر میگردم. امیر با اصرار میگفت:
تو خسته اي خب همین جا دوش بگیر لباس هم تا دلت بخواد میدوني كه هست. من بهانه آوردم و بالاخره قانعش كردم كه باید برم و برگردم. راستش اصل داستان مسئله كادویي بود كه باید براش میگرفتم، به هر صورت خودمو به خونه رسوندم و بعد از یه دوش آبگرم كه بهترین دواي خستگي من تو اون لحظه بود، لباس پوشیدم و آماده حركت شدم …

(بیشتر…)