• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
  • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
  • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
  • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
  • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب معصومه شیرازی

تاریخ : ۷ اسفند ۱۳۹۳

توضیحات : کتاب معصومه شیرازی نوشته جمالزاده را می توان یک رمان کوتاه یا داستان بلند دانست که به زندگی زنی آواره که با خانواده اش از شیراز قصد زیارت امام رضا را دارند و در راه راهزنها به خانواده اش حمله می کنند و پس از شکته شدن خانواده زندگی غم انگیز این زن آغاز می شود تا …

دانلود کتاب داستان‌های عامیانه کره

تاریخ : ۲۴ تیر ۱۳۹۳

توضیحات : این کتاب، اثری سودمند برای آشنایی با تاریخ، فرهنگ و ادبیات کشور کره است. کتاب به قلم پروفسور زونگ این سوب به زبان انگلیسی نوشته شده که جمشید سلطانی برای اولین بار با نثری روان آن را به فارسی ترجمه کرده است. پروفسور زونگ این سوب از چهره‌های برجسته زبان و ادبیات کره است که در دانشگاه‌های معتبرِ کشورهای مختلفی مانند انگلستان، ژاپن و امریکا به تدریس پرداخته است.

دانلود کتاب ن‍اب‍ی‍ن‍ای‌ ن‍وازن‍ده‌

تاریخ : ۲۹ مرداد ۱۳۹۲

نابینای نوازنده‎

نام کتاب :  ن‍اب‍ی‍ن‍ای‌ ن‍وازن‍ده‌

نویسنده :  ولادیمیر کورولنکو

ناشر :  پارس بوک

زبان کتاب :  پارسی

تعداد صفحه :  247

قالب کتاب : PDF

حجم فایل :  3,390  کیلوبایت

توضیحات : سالها قبل در سرزمینی در شرق دور در نیمه شبی خلوت در خانواده ای ثروتمند کودکی چشم به جهان گشود. این کودک در همان گریه اول خود با ترسی عجیب چشم به جهان گشود که هیچکس غیر از مادرش این موضوع را نفهمید. اما بعدها مشخص شد که کودک کور به دنیا آمده بود. سالها گذشت و این پسر بزرگ شد تا اینکه یک روز … این کتاب در سال 1362 ترجمه و چاپ شده بود.

(بیشتر…)

دانلود کتاب رمان پاییز را فراموش کن – فهیمه رحیمی

تاریخ : ۳۰ خرداد ۱۳۹۲

پاییز را فراموش کن‎

نام کتاب :  پاییز را فراموش کن

نویسنده :  فهیمه رحیمی

ناشر :  پارس بوک

زبان کتاب :  پارسی

تعداد صفحه :  137

قالب کتاب : PDF

حجم فایل :  1,300  کیلوبایت

توضیحات : نويسنده كتاب «پاييز را فراموش كن» در بيشتر جاهاي داستان به ناعادلانه بودن شرايط زندگي اشاره مي كند و از زخم‏هاي صحبت مي‏كند كه در بعضي از قهرمانان داستان به دمل چركين تبديل شده و تا اين دمل چركين خوب شود نياز به زمان دارد. پوريا به دليل فشارهاي روحي و رواني ناشي از مرگ مادر و اتهام پدر به او بابت مرگ عمدي زنش، تصميم مي‏گيرد دو سال خدمت سربازي را به صورت داوطلبانه براي طبابت به يكي از روستاهاي محروم لرستان برود. و در اين روستا با عمو چگيني و نوه‏اش روژان آشنا مي‏شود كه از خدمه‏هاي درمانگاه مي‏باشد. و متوجه مي‏شود كه اهالي بنا به دلايلي روژان را شوم مي‏داند و از او فرار مي‏كنند. پوريا فكر مي‏كنند كه بايد به روژان كمك كند، زيرا تا حدودي مشكل روژان را هم مثل مشكل خودش مي‏داند چون او هم مانند پوريا از طرف عده‏اي رانده شده‏اند. بنابراين به فكر تقويت نقاط قوت روژان مي‏افتد و او را به عنوان دستيار خود در درمانگاه مي‏پذيرد تا …

(بیشتر…)

دانلود کتاب دوقولوهای عجیب

تاریخ : ۲۷ آبان ۱۳۹۱

دوقولوهای عجیب ‎

نام کتاب :  دوقولوهای عجیب

نویسنده :  مارک تواین

ناشر :  پارس بوک

زبان کتاب :  پارسی

تعداد صفحه :  92

قالب کتاب : PDF

حجم فایل :  1,160  کیلوبایت

توضیحات :  لوژی و آنژلو برادران دوقلو هستند؛ آن ها به سبب وضع بدنی خود ناچارند همیشه با هم باشند. دوقلوها با هم می نشینند، با هم برمی خیزند، با هم راه می روند و با هم می خوابند، و با طبیعت متضادی که دارند بدنی یگانه را اداره می کنند. مارک تواین با چیره دستی تمام آن چنان به شرح احوال آن ها پرداخته است که خواننده با شوق داستان را دنبال می کند و مایل نیست قبل از پایان آن، کتاب را به زمین گذارد.

(بیشتر…)

دانلود کتاب خلاصه رمان زنان کوچک

تاریخ : ۷ اسفند ۱۳۹۰

زنان کوچک

نام کتاب :  خلاصه رمان زنان کوچک

نویسنده : لوئیزامی آلکوت

ناشر :  پارس بوک

زبان کتاب :  پارسی

تعداد صفحه :  59

قالب کتاب : PDF

حجم فایل :  280   کیلوبایت

توضیحات :  رمان زنان کوچک یک رمان پرطرفدار میباشد که در سال 1388 منتشر شده و خلاصه شده ی آن را می توانید هم اکنون دریافت و مطالعه نمایید. قسمتی از متن: جوزفین غرغرکنان گفت: کریسمسی که بدون هدیه باشد، کریسمس نیست. کریسمس نزدیک بود، اما چهار دختر خانوادة مارچ از اینکه فقیر بودند و در آن فصل زمستان و آمدن سال نو نمی توانستند به خاطر حرف مادرشان برای خودشان هدیه بگیرند ناراحت بودند.

(بیشتر…)

دانلود کتاب پتروف فداکار

تاریخ : ۱۴ شهریور ۱۳۹۰

پتروف فداکار

 

نام کتاب :  پتروف فداکار

نویسنده : مجتبی ورشادی

ناشر :  پارس بوک

زبان کتاب :  پارسی

تعداد صفحه : 12

قالب کتاب : PDF  

حجم فایل :  98  Kb

توضیحات :  در یک شب سرد در ۲۶سپتامبر سال ۱۹۸۳، استانیسلاو یوگرافوویچ پتروف یک سرهنگ دوم نیروهای موشکی استراتژیک سر کارش بود او به جای همکارش که به علتی نتوانسته بود در محل کار ظاهر شود ، پست می‌داد و آسمان شوروی را پایش می‌کرد… کمی از نیمه‌شب گذشته بود که پتروف هشداری از یک کامپیوتر گرفت : یک موشک اتمی از سوی آمریکا شلیک شده و مقصدش مسکو است!

(بیشتر…)

دانلود کتاب زیبای روسی

تاریخ : ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰

زیبای روسی

 

نام کتاب :  زیبای روسی

نویسنده : مجتبی ورشاوی

ناشر :  پارس بوک

زبان کتاب:  پارسی          

تعداد صفحه :  18

قالب کتاب : PDF

حجم فایل :  101  Kb

توضیحات :  کتاب داستانی را درآینده روایت میکند که جوانی به نام مهرداد که از دروازه ای برای مسافرت استفاده می کند وماجراهای جالبی با دختری روسی به نام ناتاشا پوشکین به وجود می آید.

 

(بیشتر…)

دانلود کتاب شیدای بوسه

تاریخ : ۱۰ دی ۱۳۸۹

 شیدای بوسه

 

نام کتاب :  شیدای بوسه

نویسنده : حامد احمدی

ناشر :  پارس بوک

زبان کتاب :  فارسی

تعداد صفحه :  48

قالب کتاب : PDF

حجم فایل :  425  Kb

توضیحات :  زن و شوهری با هم صحبت می کنند. در غروب یک روز. صحبت هایی کاملاً معمولی. شوهر از دوستی صحبت می کند که از دوران دبیرستان با هم دوست بودند و داستان همینطور جلو می رود. داستان بسیار روان است و تقریباً فاقد هیچ گونه فراز و فرود.

 

(بیشتر…)

دانلود کتاب دختری با چشمهای آبی

تاریخ : ۱۸ آبان ۱۳۸۹

چشم آبی

 

نام کتاب :  دختری با چشمهای آبی

نویسنده : غفور درویشانی

ناشر :  پارس بوک

زبان کتاب :فارسی

تعداد صفحه :  26

قالب کتاب : PDF

حجم فایل :  300  Kb

توضیحات :   بعد از مدت ها تونستم تایپ این داستان رو تموم کنم ولی حالا کلی دلهره دارم چون میدونم زیاد جالب نیست ولی چون نمی خوام زخماتم هدر بره می زارم توی وب تا اگه کسی خواست یه نظری بده راخت بتونه دانلود کنه داستان توی ارومیه اتفاق افتاده و واسه دوتا دانشجوست که هر کدوم با مشکلات خاصی
که دارن عاشق می شن و …

غفور درویشانی

 

(بیشتر…)