• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
 • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
 • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
 • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
 • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب جنایات بشر یا آدم فروشان قرن بیستم

توضیحات :  ساعت ده شب بود که حسب المعمول به محل شغل خود رهسپار میشدم. عادتا در موقع حرکت سرم را زیر انداخته و با قدمهای بلند به طرف مقصدی که دارم پیش میروم. دویست متر مانده به محل اداره ام، بقایای خرابه های یک خانه کردی موجود است که هنگام آبادی و نو بودنش فقط عبارت بود از چهار دیواری که با شفته و گل آن را بنا نموده، طول آن سه ذرع و نیم و ارتفاعش نیز سه ذرع. مدخل آن را یک درب تنگ و کوتاهی به عرض سه چارک و ارتفاع یک ذرع و چارک تشکیل، دو سوراخ کوچک هم یکی از سقف و دیگری از دیواری که به طرف شمال نگاه می کند، برای دخول هوا و روشنایی بازگذاشته اند. این کلبه به طوری که در توقف چند ساله خود در کرمانشاه به خاطرم مانده، در اوان معموریتش محل سکونت یک خانواده کرد که عبارت از یک زن و شوهر پیر و سه طفل کوچک و یک دختر تقریبا هجده ساله بودند؛ ولی چون بنیان آن چندان استحکام و استقامتی نداشت، در اثر برف و باران و آفتاب، در مدت سه چهار سال دیوارهای آن ترکهای سختی برداشت و یک قسمت سقف نیز حالت سقوط به خود گرفته….

نام کتاب : جنایات بشر یا آدم فروشان قرن بیستم
نویسنده : ربیع انصاری اصفهانی
تعداد صفحه : 185
حجم فایل : 3,130 کیلوبایت
لینک دانلود مستقیم کتاب
اگر موفق به دانلود فایل نشدید مرورگر خود را تغییر دهید و یا لینک دانلود را در صفحه جدید مرورگر خود باز کنید ( گزینه Open in new tab )
تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد.

ارسال شده ها 3 دیدگاه برای مطلب “دانلود کتاب جنایات بشر یا آدم فروشان قرن بیستم”

 1. مسعود گفت:

  سلام من این کتاب را زمان رژیم سابق خواندم آن زمان جوانی بودم که هنوز صورتم مو در نیاورده بود حالا 66 سالم است من اون زمان فرمی دیدم که رایگان بود که نوشته بود اینو تکمیل کنید به صندوق پست بیندازید کتاب رایگان به شما میدهند من این کار را کردم هرهفته برای من کتابهای رایگان شیرین در این سبک دینی برایم ارسال میشد حتی تا سال 57 هم ادامه داشت و این کتاب یکی از اون کتابها بود که همیشه در ذهن من باقی است وگلی گریه کردم بعد پدرم مرا کتک مفصلی زد که چرا از این کتابها میخوانم چون فکر میکرد که عکس رو جلد او با محتوای داخل کتاب هم بده بعد گنجکاو شداونو خوند او هم کریه کرد بعد با زبان بی زبانی از من عذر خواهیکرد چون غرورش اجازه نمیداد که بگهمن اشتباه کردم

  • زهرا گفت:

   من یه نوجوون دهه هشتادی ام،باخط ب خط این کتاب گریه کردم و مطمعنم مامانم کله امو میکنه بخاطرخوندنش

 2. عیسی گفت:

  سلام وتشکر از زحمات شما