• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
 • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
 • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
 • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
 • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب آرش کمانگیر

توضیحات : افسانه “آرش کمانگیر “در این کتاب بر پایه داستان‌های ایران و توران از شاهنامه فردوسی و سروده‌های اوستا و یشت‌های آن، به زبان امروزه برای نوجوانان بازآفرینی شده است .ماجرا از این قرار است که پس از مدتی جنگ میان افراسیاب (پادشاه توران) و منوچهر (پادشاه ایران)، عاقبت دو طرف به صلح تن می‌دهند و قرار می‌شود تیراندازی از سپاه ایران، از فراز بلندترین جای کوهستان تیری به سوی خاور پرتاب کند ;مبنی بر آن که هر جا تیر بنشیند، آن جا مرز ایران و توران باشد” .آرش”، کمانگیر بی همتای سپاه، برای این کار انتخاب می‌شود .روز موعود فرا می‌رسد .آرش به کوه البرز در می‌آید و هر چه توان در بدن دارد، در کمان می‌گذارد و آن را رها می‌کند و …

نام کتاب : آرش کمانگیر
نویسنده : حسین فراهانی
تعداد صفحه : 111
حجم فایل : 1,290 کیلوبایت
لینک دانلود مستقیم کتاب
اگر موفق به دانلود فایل نشدید مرورگر خود را تغییر دهید و یا لینک دانلود را در صفحه جدید مرورگر خود باز کنید ( گزینه Open in new tab )
تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد.

ارسال شده ها 4 دیدگاه برای مطلب “دانلود کتاب آرش کمانگیر”

 1. ترنم گفت:

  this book is excellent

 2. نینا گفت:

  .من هرچی دانلودش می کنم بار نمیشه برام کتابای دیگه شد اما این نه برام مهم برای کنفرانسم امتحانم ب متنش احتیاج دارم.

 3. Hashem California گفت:

  با سلام. داستان و همین امشب دانلود کردم و دو ساعت بعد مات و مبهوت دیدم رسیدم صفحات اخر کتاب. دست تمامی دست اندرکاران رو می بوسم، مادامیکه مسولیت خطیر یادآوری اسطوره های ایرانی و بر عهده می گیرند. ای کاش اهورا مزدا یاری کنه فیلم این داستان سربلندی و سرافرازی که نه فقط برای ایرانیان بلکه برای همۀ آزادی خواهان پهنۀ گیتی است رو بسازیم و بجای اراجیف کره ای مثل جومونگ به مردم ایران و دنیا نشون بدیم.

 4. محمد نکوراد گفت:

  کتاب خوبی میباشد