• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
 • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
 • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
 • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
 • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب آزمون خودشناسی زنان

توضیحات : کتاب آزمون  شخصیت شناسی زنان، جین شینودا بولن کتابیست که به زنان یاری می رساند که با الگوی رفتارهای غریزی خود یا دیگر زنان به صورت سمبلیک آشنا شوند. دلایل غریزی و ریشه ای بسیاری از احساسات درونی و تعاملات فردی و اجتماعی خود را بیابند و بدین طریق بتوانند در جهت دهی احساسات شدت یافته و تقویت صفات برتر درونی، استعدادها و توانمندی های غریزی خود را به نحو بهتری بروز و پرورش دهند. درست است که در نهان  و ذات هر زنی درنهایت یک یا دو غریزه یا آرکی تایپ زنانه فعال تر از بقیه است ولیکن کلیه این صفات غریزی که در این کتاب،به صورت سمبلیک از آنها به عنوان آرکی تایپ یا خدابانو و یا الهه یاد می شود،  به نحو توازن یافته ای در شخصیت نهادین هر زنی وجود دارند که به مروز زمان، و تغییر شرایط محیطی و اجتماعی، بعضی ازین غرایز در شخصیت زن محو تر و  یا بعضی بارزتر می شوند. یک زن می تواند با انجام تست شینودابولن و امکانات وجودی و شرایط فعلی خود تصمیم بگیرد که کدام بخش از غرایز خود را که تاکنون به خوبی به کار نبسته می بایست فعال تر و کدام بخش را می بایست کمرنگ تر کند و تبعات احساسی این پررنگ و کمرنگ کردن نقش غرایز درونی او چیست؟ لذا اگر با انجام این آزمون به نتیجه رسیدید که مثلا یک آرکی تایپ در وجود شما غالب و دیگر خصوصیات آرکی تایپها، کمرنگ و محو شده اند، این بدان معنی نیست که شما ناچارید تا آخر عمر عواقب و تبعات این آرکی تایپ قالب را بپذیرید. بلکه این یک تلنگر و هشدارست به شما تا بتوانید  بقیه ی آرکی تایپها و توانمندی های غریزی خود  که تا کنون به کار نگرفته اید و یا  تحت شرایط محیطی و تربیتی به مرور از دست داده اید و  احدودی از شخصیتتان رخت بر بسته اند و یا کمرنگ تر شده اند را در خود بیدار کنید و رشد بدهید.

نام کتاب : آزمون خودشناسی زنان
نویسنده : راشين گوهرشاهي
تعداد صفحه : 81
حجم فایل : 1,200 کیلوبایت
لینک دانلود مستقیم کتاب
اگر موفق به دانلود فایل نشدید مرورگر خود را تغییر دهید و یا لینک دانلود را در صفحه جدید مرورگر خود باز کنید ( گزینه Open in new tab )
تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد.

ارسال شده ها 8 دیدگاه برای مطلب “دانلود کتاب آزمون خودشناسی زنان”

 1. لعیا گفت:

  باسلام
  کتاب جالبیه
  خسته نباشید!

 2. lale گفت:

  سلام.من خيلي وقته دنبال كتاب پياده سازي مدلها و وب سايت هاي تجارت الكترونيك در itميگردم.لطفا اگه امكانش هست اين كتاب يا كتابهاي مرتبط با موضوع اين كتاب را بذاريد.بينهايت سپاس

 3. MilaD گفت:

  لطفا کتاب آموزش نرم افزار لند رو برام بفرستید.
  من از سایت رضایت دارم.

 4. soil science گفت:

  سلام بابت تمامی کتابها ممنون. فقط جای برنامه های بازی های کامپیوتری کمه

 5. مهرزاد عدلو گفت:

  زنان رو هر چی روانشناسیشون رو کنی بازم کمه

 6. کدخدا گفت:

  با سلام و احترام بینهایت-با اجازه شما نرم افزار(foxit reader)را دانلود و آنرا بسیار بسیار مفید دیدم فقط هنگام مطالعه به دو مشکل برخوردم1-در ایجاد کامنت به زبان فارسی به مشکل برخوردم-2-چگونه میتوان هنگام مطالعه شماره صفحات را مشاهده نمود-3-چنانچه راهنمای این نرم افزار را در اختیار دارید مانند همیشه ما را مرهون الطافتان فرمایید-ضمن احترام مجدد و سپاسگزاری،بهروزیتان را از پروردگارخواهانم-

 7. وحید گفت:

  سلام شمارابه خداکتاب ختوم اذکارسیدمحمدتقی مقدم رابرایم بگذاریذ.مرسی

 8. مهدی صبوری گفت:

  سلام و متشکرم کتاب خیلی خوبی بود