• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
 • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
 • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
 • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
 • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب آشنایی با افلاطون

دانلود کتاب آشنایی با افلاطون

توضیحات : چهارمین کتاب از مجموعه آشنایی با فیلسوفان به زندگی, افکار, تحولات فکری, اجتماعی و فرهنگی عصر افلاطون اختصاص یافته است .علاه بر آن, گزیده‌ای از آثار و نظرات برخی فلاسفه درباره افلاطون به همراه تقویم عصر افلاطون در کتاب به طبع رسیده است .افلاطون بر این باور است که خداوند منزه از خطاست, افزون بر آن, می‌گوید : فراموش نکن که همراهی مردم, راهی برای کامیابی است ;حال آنکه خلق و خوی استبدادی به جای همراهی, انزوا را در بردارد.

وضعیت حق‌تکثیر و مالکیت حقوقی این کتاب مشخص نیست، بنابراین امکان دانلود آن وجود ندارد؛ اگر در این باره اطلاعاتی دارید با ما تماس بگیرید. در صورتی که شما مالک این اثر هستید می‌توانید اجازه انتشار رایگان نسخه الکترونیکی آن‌ را به ما بدهید.
نام کتاب : آشنایی با افلاطون
نویسنده : پل استراترن
تعداد صفحه : 80
حجم فایل : 759 کیلوبایت
لینک دانلود مستقیم کتاب
تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد.

ارسال شده ها ۳ دیدگاه برای مطلب “دانلود کتاب آشنایی با افلاطون”

 1. فاطمه گفت:

  اقای عبدالله درست می فرمایند

  امیدوارم اقای هادی کنایه نزده باشند

 2. عبدالله گفت:

  با سلام.ممنون از بذل محبت شما.لطفاً با توجه به این موضوع که تقریباً همه کتابهای چاپ شده در ایران در شناسنامه خود دارای این جمله که«حق چاپ و نشر محفوظ می باشد»هستند،بفرمایید آیا دانلود این کتابها تضییع حقوق ناشر و مولف یا مترجم نیست؟آیا آپلود کننده و دانلودکننده مدیون این ها نمی شوند؟از طرفی، بعضی از کتابها هنوز هم دارند تجدید چاپ می شوند مثل کتاب های سری آشنایی بابزرگان نشر مرکز(مثل آشنایی با افلاطون و …) آیا رضایت آنها را جلب کرده اید؟آیا کلاً از لحاظ شرعی مسئله دریافت کتاب های الکترونیکی به نحو حاضر(که متاسفانه بسیاری از سایت ها بدون در نظر گرفتن حقوق متعلقه آنها را در اختیار عموم قرار می دهند) اشکال ندارد؟ نکند خدای ناکرده به نام خدمت به مردم، به صاحبان آثار خیانت شود و انگیزه و عمل شما نیز مشمول مجازات شود؟ لطفاً پاسخ بدهید.از اینکه خود شما هم به رعایت حق الناس حساس هستید ممنونم. این موضوع از درج عبارت زیر در سایت شما به خوبی پرده از حسن نیت شما بر میدارد:
  «تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد».موفق باشید.

 3. Hadi گفت:

  واقعا ممنون .ازینکه به فکر یاد گیری مردم هستید.