• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
 • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
 • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
 • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
 • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب آمریکایی که من کشف کردم

توضیحات : سفرنامه ولادیمیر مایاکوفسکی، در سال ۱۳۶۳ برای اولین و آخرین بار توسط نشر نقره به زبان فارسی چاپ شد و اینک نایاب است. وازریک درساهاکیان کتاب را از زبان ارمنی به فارسی برگردانده و بخش هایی از آن اولین بار در سال ۱۳۵۸ در جنگ نوین به همراه طرح هایی از احمد سخاورز شده است. از پشت جلد کتاب: “باید به دانش طنز مسلح شد. من یقین دارم که در آینده طنز را نیز چون حساب و هندسه به یکسان در مدرسه ها خواهند آموخت. روزی خواهد رسید که بی تردید “مدرسه عالی خنده” تاسیس خواهد شد. ” “کار اصلی من ناسزاگویی است، و استهزای آنچه که به نظر من نادرست است، و باید بر ضد ان بپا خاست. ” “معمولاً نویسنده ها به خارج می روند تا حیران شوند، اما من می روم تا حیران کنم.” “سال ۱۹۲۵٫٫٫عازم سفر دور دنیا می شوم…نتیجۀ این مسافرت کتابی بود با نثر روزنامه یی به نام «آمریکایی که من کشف کردم».” “ممکن است ایالات متحده به آخرین حامی مسلح تقدیر تلخ بورژوازی تبدیل شود. آن وقت، تاریخ خواهد توانست رمان خوبی به سبک “ولز” بنویسد: «جنگ دو دنیا».”

نام کتاب : آمریکایی که من کشف کردم
نویسنده : ولادیمیر مایاکوفسکی
تعداد صفحه : 143
حجم فایل : 3,110 کیلوبایت
لینک دانلود مستقیم کتاب
اگر موفق به دانلود فایل نشدید مرورگر خود را تغییر دهید و یا لینک دانلود را در صفحه جدید مرورگر خود باز کنید ( گزینه Open in new tab )
تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد.

ارسال شده ها 6 دیدگاه برای مطلب “دانلود کتاب آمریکایی که من کشف کردم”

 1. زیبا گفت:

  بسیار ممنونم … از وقتی با سایت شما هستم دیگه دنبال کتاب نمی گردم

 2. alireza گفت:

  سلام واقعا دستتون طلا

 3. دکتر آرمان گفت:

  بسیار بسیار ممنون و سپاس.از روزیکه با سایت شما آشنا شدم از خریدن کتاب راحت شدم..با اینکه کارم خیلی زیاده اما اگر وقت کافی برای مطالعه نداشته باشم.وقت غذا خوردنم را به خوندن اختصاص میدم….
  با این شرایط بار دیگر برخودم لازم میدانم که تشکر کنم…از شما.از زحمتاتون.

 4. آماندا گفت:

  سلام خسته نباشید ممنون برای کتابهای خوبی که میگذارید خیلی از سایت شما استفاده کردم بی اغراق عالیه.

 5. mir ghasem گفت:

  تشکر میکنم شناخت آمریکا از دیدگاهی دیگر

 6. mehdi گفت:

  سپاسگزارم