• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
  • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
  • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
  • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
  • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب بدون توقف

توضیحات :  خیلی از ما فکر می کنیم که نمی تونیم یک زندگی خوبی داشته باشیم. یا اصلاً لیاقت داشتن زندگی خوب را نداریم حالا چقدر این تصور درسته جای بحث دارد، اما من میخوام بگم؛ تو لیاقتت خیلی بیشتر از اینهاست. خودم هم زمانی این طور فکر می کردم و هیچ هدف و برنامه ای تو زندگی ام نداشتم. فقط میخواستم روزها، هفته ها و سالهای عمرم بگذره. شاید بشه این جوری گفت گرفتار روزمرگی شده بودم تا اینکه به سن بیست و شش سالگی رسیدم حالا من شدم یک جوان بیست و شش ساله ای که چیزی از زندگی نمیدونه و اندوخته ای از لحاظ مهارت و یا چیزهای دیگر ندارد. نمیدونستم که قراره، آینده چی به سرم بیاد خلاصه به شغلی نه درآمدی نه مهارتی و نه … تا اینکه با اردوی آموزشی که از طرف مدرسه تشکیل شده بود، راهی شهر مقدس مشهد شدم همه چیز چنان دقیق برنامه ریزی شده بود تا ما در این اردوی چندروزه مباحث را به صورت فشرده یاد بگیریم. خلاصه جلسات شروع شد و مطالب ارزشمندی را اساتید عنوان می کردند. باید اعتراف کنم که من جز یک نکته هیچی یاد نگرفتم و همان یک نکته باعث شد تا زندگی من صد و هشتاد درجه تغییر کنه انگار یک دریچه جدیدی به روی من باز شد که نگرشم را نسبت به اطرافم خودم و آیندم کاملاً تغییر داد…

نام کتاب : بدون توقف
نویسنده : میلاد بامری
تعداد صفحه : 113
حجم فایل : 8,430 کیلوبایت
لینک دانلود مستقیم کتاب
اگر موفق به دانلود فایل نشدید مرورگر خود را تغییر دهید و یا لینک دانلود را در صفحه جدید مرورگر خود باز کنید ( گزینه Open in new tab )
تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد.