• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
 • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
 • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
 • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
 • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب تجربه های نزدیک به مرگ شگفت انگیز

توضیحات : سلام هموطنان عزیز، من در حین نوشتن کتاب (حقایق ناگفته تغذیه) تجربه‌های نزدیک به مرگ را نیز مطالعه می کردم. اما قبل از آن کتابهای دکتر مایکل نیوتن و دیگر کتابهای معتبر درباره زندگی روح بعد از مرگ مثل (سفر یک روح) را نیز مطالعه کرده بودم.

تا آنجایی که من بررسی کردم کتابی کامل از تجربه‌های نزدیک به مرگ به زبان فارسی وجود ندارد. آنهایی هم که هست تفسیر و یا مختصرند. بعد از خواندن تعداد زیادی از تجربه‌های نزدیک به مرگ تصمیم گرفتم آنها را در یک کتاب جمع آوری کنم. با توجه به حجم زیاد این تجربه ها_ جمع آوری، تایپ و تصحیح آنها نزدیک به دو سال طول کشید.

در هر کدام از این تجربه ها نکته‌ای وجود دارد که با در کنار هم قرار دادن آنها تا اندازه زیادی ذهن ما را درباره مفهوم خلقت می گشاید چنان که نسبت به قبل از خواندن این کتاب بسیار چشمگیر است. امیدوارم شما با خواندن این کتاب به بینشی نوین از جهان هستی و مفهوم خلقت دست یابید.

وضعیت حق‌تکثیر و مالکیت حقوقی این کتاب مشخص نیست، بنابراین امکان دانلود آن وجود ندارد؛ اگر در این باره اطلاعاتی دارید با ما تماس بگیرید. در صورتی که شما مالک این اثر هستید می‌توانید اجازه انتشار رایگان نسخه الکترونیکی آن‌ را به ما بدهید.
تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد.

ارسال شده ها 7 دیدگاه برای مطلب “دانلود کتاب تجربه های نزدیک به مرگ شگفت انگیز”

 1. امیر گفت:

  آقای علی مهدوی
  بنده صاحب سایت neardeath هستم که سالها با زحمت و بی خوابی تمام مطالب این سایت را جمع آوری و ترجمه کردم و شما با کمال بی انصافی تمام این مطالب را به یکباره کپی کرده و بدون اینکه به خودتان حتی زحمت احازه گرفتن یا یک تماس کوچک با بنده را بدهید مطالب را با کتابی به نام خودتان منتشر کردید و سعی در پول درآوردن از آن نمودید. حتی در این مطالب معنوی که تمام تاکید آن در مورد اهمیت رعایت حق دیگر انسانها است، باید زرنگی کرده و حق یکدیگر را پایمال کنیم. شاید پیش خود فکر کردید که با این کار هم ثواب آخرت را برده اید هم نفع دنیا را. در مورد اولی نمی دانم که دزدی از دیگران ثواب آخرت داشته باشد. در مورد نفع دنیا هم فکر نکنم این پول برایتان برکتی بوجود بیاورد. ضمنا اگر بنا بر پول در آوردن از این مطالب بود بنده خودم توانایی این کار و استحقاق آن را داشتم ولی قصد من هیچوقت پول یا استفاده از این مطالب در جلب نامی برای خودم نبوده است. واقعا که جای تاسف دارد.

 2. گلشنی گفت:

  سلام این کتاب با فرمت pdfً زیپ نشده موجود نیست ؟

 3. گلشنی گفت:

  سلام
  من کتابی انتخاب کردم ولی نتوانستم آنرا باز کنم ، چون فایل مربوطه pdf نبود و به اپ استور حواله شدم ، راهنمایی فرمایید .ممنون

  • گلشنی گفت:

   سلام
   متوجه شدم ، فایل کتاب مربوطه زیپ شده بود و من زیپ بازکن در برنامه هایم نداشتم ، برای همین به اپ استور حواله میشدم ، آنجا هم اپ های مختلف بود که نمیدانستم کدام را انتخاب کنم که درست و سازگار باشد چون در این مورد تجربه ناموفق داشتم .

 4. سعیدرحمتی گفت:

  سپاس فراوان
  و
  خداوند متعال خیرتان بدهد

  خدا نگهدارتان

 5. مینا کریمی گفت:

  تدارک و تهیه مجموعه ای ارزشمند از نوشته ها که هر جمله آن تجربه ای گرانبها از زندگی تک تک انسانهایی است، که عمر گرانمایه ای را برای کسب آن صرف کرده اند و هر کدام دیدگاهی متفاوت به دنیا دارد، بسیار پربها و ارزشمندتر از آن است که با تقدیر و تشکر خواننده کتاب، ارزش واقعی آن تعیین گردد. از بارگاه باریتعالی آرزوی عمر باعزت با سربلندی در هر دو جهان را برای شما عزیزان دارم.

  • علی مهدوی گفت:

   از شما سپاسگزارم و امیدوارم که خوانندگان این کتاب با خواندن آن، لذت ببرند، کمتر به مشکلات روزمره فکر کنند و تشویق به خواندن کتاب هایی از این دست بشوند.
   من که از بچه گی به خواندن کتاب های زندگی بعد از مرگ علاقه داشتم، خوشحالم که نهایتا به نوشتن این کتاب ختم شد و می تواند زندگی ها و افکار خیلی از آدم ها را امیدوار به آینده ای شیرین و خوش بنماید.