• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
 • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
 • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
 • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
 • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب حساب اول دبستان – سال 1347

توضیحات :  این کتاب به وسیله آموزش و پرورش تهیه و از طرف سازمان شاهنشاهی خدمات اجتماعی با کمک سازمان برنامه طبع شده تا در میان کلیه دانش آموزان سراسر کشور توزیع شود.

نام کتاب : حساب اول دبستان - سال 1347
نویسنده : جهانگیر شمس آوری
تعداد صفحه : 119
حجم فایل : 25,000 کیلوبایت
لینک دانلود مستقیم کتاب
اگر موفق به دانلود فایل نشدید مرورگر خود را تغییر دهید و یا لینک دانلود را در صفحه جدید مرورگر خود باز کنید ( گزینه Open in new tab )
تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد.

ارسال شده ها 6 دیدگاه برای مطلب “دانلود کتاب حساب اول دبستان – سال 1347”

 1. شاهرخ مجدی گفت:

  با درود
  مراتب تشکر خود را بابت قرار دادن کتاب” حساب اول دبستان – سال 1347″ ابراز داشته و از اینکه یاد گذشته و سال های دور را تداعی بخشیدید کمال
  قدر دانی را دارم.

 2. احمدجوانمردی گفت:

  سلام خدمت تمامی عزیزان وسروران گرامی.بخدابادیدن این کتاب اشک ازچشمانم جاری شدباتمام وجود دوستتون دارم وازهمه شماسپاسگذارم.

 3. Ardeshir Keshavarzi گفت:

  مگر از کار و تلاش شما عزیزان دور از ایران عزیز و مردم فرهنگ دوست جز تقدیر و تقدیس چه انتظاری دارید ؟ امثال شما بزرگواران و شرافتمندان
  بودند که طی هزار سال سبب شدند شاهنامه فردوسی همچنان زبان ما را حفظ کند . همان گونه که ارزو دارم همه شما عزیزان و به ویزه جوان ها
  این راه ارزشمند را همچنان حفظ کنید و در هیچ شرایطی اجازه توقف انرا ندهید ارزومندم که قبل از پایان عمر در دفترتان حظور یابم و روی همه شما عزیزان را ببوسم . به امید ان روز . دوستدار همه شما : اردشیر کشاورز .