• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
 • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
 • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
 • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
 • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب خلاصه تاریخ ایران

توضیحات : تاریخ علمی است که زندگی کردن را می آموزد زیرا درس زندگی و آموختن آموزه های دیگران است سرگذشت کسانی است که در زمان خود سرآمد روزگار بوده اند و دیده اند و شنیده اند آنچه را که ما در تاریخ میخوانیم. انسانی که همیشه گذشته را پیش روی داشته باشد  کمتر به خطا میرود و گذشته یعنی تاریخ. تاریخ درسی است که گذشته را میگوید حال را می نگارد و آینده را گاه پیش بینی میکند. بنابراین آموختن آن امری است که کسی را از آن گریزی نیست. میخوانیم شاهانی را که به گذشته ننگریستند و معدوم شده اند و برعکس آنهایی که تاریخ خوانده اند و عیرت گزفته و عمل کرده اند.

نام کتاب : خلاصه تاریخ ایران
نویسنده : علیرضا گودرزی
تعداد صفحه : 168
حجم فایل : 1,140 کیلوبایت
لینک دانلود مستقیم کتاب
اگر موفق به دانلود فایل نشدید مرورگر خود را تغییر دهید و یا لینک دانلود را در صفحه جدید مرورگر خود باز کنید ( گزینه Open in new tab )
تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد.

ارسال شده ها 4 دیدگاه برای مطلب “دانلود کتاب خلاصه تاریخ ایران”

 1. Magid گفت:

  سلام . تشکر از پارس بوک عزیز

 2. محمدطاها گفت:

  سلام. واقعا ممنون از سایت خوبتون

 3. ترکستان گفت:

  من به این کتاب تاریخ ایران خیلی نیاز دارم چون که دانشجویان من فارسی زبان نیستند به این خاطر برای خوندن تاریخ و زبان فارسی خیلی ضروریست

 4. علی رضا گفت:

  با سلام و احترام ، بنده تاریخ آقای گودرزی را بطور مفصل خواندم نویسنده محترم در کتاب رعایت عدالت و انصاف تاریخی را ننموده اند که بازگویی آن از حوصله این متن خارج است متاسفانه تحریف تاریخ با دیدگاههای نژاد پرستانه برخی تاریخ نویسان در هم آمیخته که بزرگترین معضل برای کشف حقایق واقعیات تاریخی ایران در طی یک قرن گذشته شده است ، مطالعه 30 درصد اولیه کتاب گواه بر مخفی نمودن یا عدم ذکر حقایق تاریخی هست که علیرغم اشاره به برخی زوایا احتمال اینکه نویسنده از آن بی اطلاع باشد غیر قابل باور هست و مطالعه 70 درصد اولیه کتاب نیز دیدی دگماتیسم دارد تا آنجائیکه نویسنده محترم در کل کتاب بر اصرار بر فارس بودن امراء معرفی شده و زبان آنها و خوف از عدم معرفی اصالت فرد و در قسمتهای متعدد دیگر با نفرت نوشتاری اقدام به معرفی ترکان بعنوان غلامان دربار که همیشه در دربار قتل بوجود می آوردند ولی هیچوقت داعیه حکومت نداشته اند ! کرده است در حالیکه در حکومتهای ترکان عکس آن از نظر نویسنده صادق نیست ،