• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
 • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
 • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
 • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
 • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب خون فروش

توضیحات : سکوت و وحشت سراسر خانه را فراگرفته بود. دلهای افراد خانواده لبریز از اضطراب و درد بود. مادر در گوشه ای افتاده و آنچنان رنگ پریده بود که گویی بی هوش است. اقوامش اطراف او را گرفته بودند و او را دلداری می دادند. پدر غمزده و عصبانی به روی تختخوابش لمیده و در افکار پراکنده خود غوطه ور بود. عبدالحمید کودک یکساله در گهواره اش خوابیده و بی آنکه گرفتاری های پدر و مادرش را احساس کند، با گوشه پیراهنش بازی می کرد و لبخند نمکینی به لب داشت. عبدالحمید از شعله ها و شراره های اضطراب و التهابی که خانواده اش را دربرگرفته بود، کاملا بی خبر بود. یکی از خویشاوندان اتاقها را جستجو می کرد تا لباسها و اسباب بازیهای عمار را که سه روز قبل گم شده بود، جمع آوری کند و آنها را دور از چشم پدر و مادرش پنهان نماید. این گوشه ای از زندگی خانواده مراد بود. عمار فرزند چهار ساله مراد مفقود شده و با همه کوشش هایی که برای یافتن وی به عمل آمده بود، نتیجه ای نبخشیده لذا اندوه، درد، گریه و دلهره از همه سوی جان و قلب افراد خانواده را می خورد…

نام کتاب : خون فروش
نویسنده : حسین تمنائی
تعداد صفحه : 92
حجم فایل : 2,310 کیلوبایت
لینک دانلود مستقیم کتاب
اگر موفق به دانلود فایل نشدید مرورگر خود را تغییر دهید و یا لینک دانلود را در صفحه جدید مرورگر خود باز کنید ( گزینه Open in new tab )
تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد.

ارسال شده ها 5 دیدگاه برای مطلب “دانلود کتاب خون فروش”

 1. بهمن گفت:

  من این کتاب را سال 58 خریدم و خواندم. بجای خواندن کتابهای تن تن، این چیزهای یامفت را می خریدم. البته کتابهای تن تن هم می خریدم و می خواندم.

 2. ژیلا گفت:

  با سلام و سپاس از جمع آوری مجموعه متنوعی از کتاب های الکترونیک، پیشنهاد دارم در قسمت توضیحات؛ به معرفی ویژگی های کتاب ها هم پرداخته شود. از جمله تاریخ چاپ اول، تعداد چاپ ها، جوایزی که گرفته و شرحی کوتاه در مورد نویسنده و ….
  تندرست باشید
  در پناه حق

 3. خلیل گفت:

  باسلام وتشکرازشمابزرگوارکه درایام درخانه ماندن بهترین دوستهارابرایم به ارمغان اورده ایدسپاس ودرودبیکران برشماشادوپیروزوسلامت درپناه خالق هستی بخش وایام بکامتان شیرین وگوارا