• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
 • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
 • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
 • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
 • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب سفرنامه عکاس جوان

توضیحات : این کتاب دارای شصت و شش صفحه‌ و شامل هفت پروژه است که نوجوانان را تشویق به جستجوگری٬ پرسشگری می‌کند و به آنها کمک می‌کند تا داستان‌ها و احساسات‌شان را در قالب تصویر با دیگران در میان بگذارند. این کتاب از عکاسی و داستان‌گویی تصویری استفاده کرده تا علاوه بر آموزش یک هنر به نوجوانان٬ آنها را با حقوق و دنیای اطراف خود آشنا کند. روشی که در این کتاب برای آموزش انتخاب شده به نوجوانان نقش فعالی در یادگیری می‌دهد. نوجوانان تنها خواننده٬ گیرنده و منفعل نیستند بلکه در فرآیند یادگیری به صورت فعال حضور دارند. با انجام پروژه‌های این کتاب شما متوجه خواهید شد وقتی که رویاپردازی٬ تخیل و احساسات٬ داستان‌گویی وعکاسی را یک‌جا و باهم استفاده کنید چه اتفاقی می‌افتد. داوود موسوی و اوا کائون نویسندگان «سفرنامه‌ی عکاس جوان» این کتاب را برای استفاده‌ی عموم در اختیار کانون عکاسان جوان قرار داده‌اند

نام کتاب : سفرنامه عکاس جوان
نویسنده : داوود موسوی
تعداد صفحه : 66
حجم فایل : 5,880 کیلوبایت
لینک دانلود مستقیم کتاب
تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد.

ارسال نظر دیدگاه برای مطلب “دانلود کتاب سفرنامه عکاس جوان”

 1. حسین بهشتی گفت:

  کتاب سفرنامه عکاس جوان همانطور که در توضیحات کتاب آمده است متنی است خلاقانه که به آموزش عکاسی و روایتگری می‏ پردازد. در واقع این کتاب می کوشد تا راه های جور دیگر دیدن را به مخاطب خود نشان بدهد و متنی است که نیاز به مشارکت خواننده دارد و با پیشنهادات و تمرین هایی که ضمیمه کتاب شده اند سعی در برانگیختن خلاقیت نوجوانان در زمینه عکاسی دارد. خواندن این کتاب را به همه علاقمندان عکاسی و نویسندگی و بویژه نوجوانان علاقمند به هنر عکاسی پیشنهاد می کنم.

  با آرزوی موففقیت
  حسین بهشتی