• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
 • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
 • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
 • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
 • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب سفرنامه کروسینسکی

توضیحات : یکی از منابع مهم عصر صفوی ، خاطرات و مشاهدات مبلغان مذهبی این عصر است که هر چند گاه با اهداف سیاسی ، اقتصادی و مذهبی مدتی را در ایران می گذراندند و اغلب نیز موفق به دریافت امتیازات مختلف سیاسی و بازرگانی برای دولت متبوع خود می شدند. برخی از این مبلغان مذهبی با تسلطی که بر زبان های شرقی داشتند، موفق شدند که از وجهه خاصی در دربار صفوی برخوردار شوند و سال های متمادی را در ایران اقامت کنند. یکی از مبلغان معروف و موثر در جریانات تاریخی اواخر دوره صفوی « تادوز یودا کروسینسکی » است که مدت هجده سال در ایران زندگی کرد و خود شاهد دوره افول دولت عظیم صفوی و سال های سقوط آن بود. کتاب سفرنامه کروسینسکی در ۱۲۵ صفحه در برگیرنده مشاهدات وی از رویدادهای دوره صفوی در ایران می باشد.

نام کتاب : سفرنامه کروسینسکی
نویسنده : یوداش تادیوش کروسینسکی
تعداد صفحه : 125
حجم فایل : 1,980 کیلوبایت
لینک دانلود مستقیم کتاب
اگر موفق به دانلود فایل نشدید مرورگر خود را تغییر دهید و یا لینک دانلود را در صفحه جدید مرورگر خود باز کنید ( گزینه Open in new tab )
تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد.

ارسال شده ها 6 دیدگاه برای مطلب “دانلود کتاب سفرنامه کروسینسکی”

 1. homan arya گفت:

  دورود به شما دوستان؛واقعا ما ایرونی ها اگه به تاریخ ومردان بزرگ تاریخ مملکتمون افتخار میکنیم یک گوشه بسیار مهمش که واقعا ما وتمام ایرانهایی که ایران رو دوست دارن وقایع نویسا ومورخین خارجیه از زمان هردوت تا عصر حاضرر که واقعا ماوتاریخ مملکتمون وکلا افتخاراتمون بخش بسیار بزرگی ازش از لحاظ وقایع نویسان و تاریخ نویسی وتاریخ شناسی مدیون ایشان هستیم؛ولیکن برعکس حتی اجازه ندادیم یکی از همین بزرگان ؛ایران شناس و ایران دوستی که عمر باارزش خودشو صرف ایران شناسی و معرفی عظمت ایران کرده بود از ما چیزی نخواسته از ایران ما خواسته بود که اونجا دفن بشه جایی که عمیقن دوستش داشت درراهش فداکاری کرده بود ولی ماها نگذاشتیم

 2. مژگان پناهی گفت:

  کتاب ها همه با ارزشند از این که آن ها را در دسترس ما قرار می دهید سپاسگزارم.

 3. جلال مهدوی نیا گفت:

  بنام خدا
  باسلام
  اقدام شما درراستای توسعه منابع انسانی کشور وارتقاء سطح فرهنگ وتمدن ایرانی بسیار ارزنده وقابل تقدیر است بویژه اگر قدرت انتخاب مخاطبین برای انتخاب کتب مورد علاقه ومورد نیازشان را افزایش دهید خداوند چون شماها رافراوانی بخشدجانباز70 درصد جنگ تحمیلی جلال مهدوی نیا

 4. مرتضی رامین گفت:

  بادرود فراوان وسپاس از تلاش پرمایه تان در زمینه گسترش فرهنگ آرزوی کامیابی فزاینده در ارائه خدماتتان را دارم .

 5. پوریا گفت:

  ممنوووووون

 6. محمدرضا گفت:

  متشکرم از برای زحماتی که شما برای فرهنگ مطالعه ایران میکشید.