• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
  • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
  • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
  • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
  • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب سفر به ماورا

توضیحات :  این کتاب در سال ۱۹۷۱ میلادی با نام «Journegs out of the Body» اول بار در آمریکا منتشر شد و در سال ۱۹۸۱، ترجمه آلمانی آن با نام «یک مرد با دو زندگی» به چاپ رسید. حدود شش سال پیش، بنا به پیشنهاد دوست ارجمندم آقای محمدرضا اصلانی، تصمیم گرفتم کتاب را به زبان فارسی برگردانم و مبنای این ترجمه را نسخهٔ آلمانی آن قرار دادم. تنها تفاوت ترجمه آلمانی با متن اصلی این است که در نسخه آلمانی، مقدمه دکتر تارت – استاد فراروانشناسی دانشگاه دیویس کالیفرنیا – به عنوان گفتاری درباره کتاب، در پایان آمده است.

روبرت آ. مونرو دانشمند آمریکایی، به کمک تجارب دوازده ساله اش در زمینه سفر روح به این نتیجه رسید که توانایی های انسان بسیار فراتر از حواس پنجگانه و ضمیر خودآگاه اوست. او در کتاب خود به شرح روشهایی می پردازد که به کمک آن میتوان روح یا قالب هاله یی را که در این کتاب به عنوان بدن ثانی از آن یاد می شود، از قالب جسم جدا کرد. مونرو، در طول سفرهای متعدد خود از مراحل مختلف برزخ یا منزلگاه های ۱ و ۲ و ۳ گذر میکند و تجاربی عجیب و باورنکردنی ارائه می دهد. گرچه این تجارب در حیطه واقعیات، ناملموس به نظر می آیند اما از نگاه آگاهان علم هیپنوتیزم، روانپزشکی، فراروانشناسی، و آگاهان علوم عرفانی امری آشنا و اثبات شده اند.

نام کتاب : سفر به ماورا
نویسنده : روبرت آ. مونرو
تعداد صفحه : 307
حجم فایل : 3,480 کیلوبایت
لینک دانلود مستقیم کتاب
اگر موفق به دانلود فایل نشدید مرورگر خود را تغییر دهید و یا لینک دانلود را در صفحه جدید مرورگر خود باز کنید ( گزینه Open in new tab )
تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد.