• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
 • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
 • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
 • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
 • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب سپید دندان

توضیحات : سپیددَندان رمانی از جک لندن نویسنده آمریکایی است. این رمان نخست به صورت پاورقی در مجله آوتینگ در سال ۱۹۰۶ منتشر شد. داستان در جریان هجوم جویندگان طلا در کلوندایک رخ می‌دهد. جک لندن زندگی سگی را که خون گرگی دارد دنبال می‌کند. او در این رمان به مسائل اخلاقی و تقابل وحشی‌گری و تمدن انسانی می‌پردازد. این رمان مکمل دیگر رمان مشهور جک لندن به نام آوای وحش است. جک لندن در پایان این اثر می گوید : «قانونی که او آموخته بود عبارت بود از اطاعت از قوی تر و زور گویی به ضعیف تر .» لندن که زیر نامه هایش را با عنوان گرگ امضا می کرد ، قیاس های آشکاری میان دنیای انسان و حیوان می کند؛ ولی از جنبه ی انسانی و بخشیدن بی اندازه به حیوان پرهیز می کند .دوگانگی ناگشوده بین فردگرایی و سوسیالیسمِ که وی در زمان زندگی پاسخش را یافت ، پایان این رمان را رقم می زند. سپید دندان در تقابل با باک در “آوای وحش “، جامعه را می پذیرد بی آن که تمامی ، خصوصیات و خوی وحشی اش را به کناری نهد .

اگر موفق به دانلود فایل نشدید مرورگر خود را تغییر دهید و یا لینک دانلود را در صفحه جدید مرورگر خود باز کنید ( گزینه Open in new tab )
تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد.

ارسال شده ها 6 دیدگاه برای مطلب “دانلود کتاب سپید دندان”

 1. محسن گفت:

  درود برشما
  آقا خواهش میکنم کتاب آوای وحش جک لندن رو بگذارید اصلآ انگار این کتاب تو کل اینترنت وجود نداره هر سایتی میرم پیدا نمیشه!!!!یعنی علت چیه؟مگه این کتاب مشکلی چیزی از لحاظ سیاسی یا فرهنگی داره!!!؟؟؟عجیبه واقعآ
  ممنون از شما

 2. ترمه گفت:

  برقرار باشید

 3. navid گفت:

  با تشکر از سایت عالی شما
  اگر امکان دارد کتاب های رباعی های عراقی، وحشی بافقی و عمر خیام را برای من بگذارید که به آن ها سخت نیاز دارم
  با تشکر از خدمات بی منت تان
  نوید

 4. منوچهر ولائی- وین گفت:

  درود بر شما و با سثاس فراوان ازامکانات ارزشمندی که در اختیار عموم قرار می دهید

  من ترجمه ی این کتابرا بیش از ۶۰ سال قبل خوانده بودم که به قلم شیوای شاد روان محمّد قاضی ترجمه شده بود. ممکن است بفرمائید چه ارتباطی

  میان آن و ترجمه ی پیش رو وجود دارد؟ با تشکّر، دکتر منوچهر ولائی، وین

 5. milad گفت:

  سلام چرا نمیشه این کتابا رو دانلود کرد؟؟؟