• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
 • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
 • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
 • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
 • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب سیاست و اقتصاد عصر صفوی

توضیحات : هدف از نوشتن این کتاب، بیان تاثیر عوامل اقتصادی و مالی و مادی در ایجاد و طلوع امپراطوری صفویه و همچنین در بواعت افول و غروب آن حکومت بوده است. باستانی پاریزی در اثر حاضر برآمدن و برشدن حکومت صفویه را تحلیل کرده عوامل موثر ظهور و افول آن را ارزیابی می‌کند. در این اثر بر آمدن و بر شدن حکومت صفویه مورد تحلیل قرار گرفته است مباحث کتاب شامل :شروع یک حکومت – پایه ریزی با سنگ و آتش – قرلباش قبل از شاه عباس – زیر بنا تجدید می شود – زمین. سر چشمه در آمد – امنیت .کاروانسالار ثروت – داد وستد – مالیاتها پول. دخل .خرج – ثروت .آستانه تجمل – آشیانه فساد – درسراشیبی سقوط – امیران حرس – اسیران هوس – مریدان مراد جوی – چشم اسفندیار وپاشنه آشیل – افغان در چهل ستون – پیروزی جهل بر ظلمت – بت تراش و بت شکن

نام کتاب : سیاست و اقتصاد عصر صفوی
نویسنده : محمد ابراهیم باستانی پاریزی
تعداد صفحه : 618
حجم فایل : 6,310 کیلوبایت
لینک دانلود مستقیم کتاب
اگر موفق به دانلود فایل نشدید مرورگر خود را تغییر دهید و یا لینک دانلود را در صفحه جدید مرورگر خود باز کنید ( گزینه Open in new tab )
تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد.

ارسال شده ها 4 دیدگاه برای مطلب “دانلود کتاب سیاست و اقتصاد عصر صفوی”

 1. سیامک تورانی گفت:

  با سلام
  اگر ممکن باشد کتاب اردبیل در گذر تاریخ از آثار بابا صفری را بگذارید. کمال تشکر را از زحمات شما را خواستاریم.

 2. محمدرضا مقصودی گفت:

  سلام اگربرایتان مقدور است لطفن دیگر آثار ارزشمند روانشاد دکتر محمدابراهیم باستانی پاریزی را هم درسایت بگذارید تا همه ی دوستان بهره مند گردند.باکمال تشکر.

 3. جمشید سعیدی رامیانی گفت:

  بطوری دوران صفویه از ابتدا تا پایان این سلسله ، نقطه عطف تاریخ ایران است. هم از نظر شکل‌گیری و هم از نطر سقوط عبرت انگیز می باشد. از لطف شما زحمت کشان عرصه تاریخ و فرهنگ ممنون و سپاسگزارم. موفق باشید.

 4. najibullah گفت:

  آموزنده است