• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
 • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
 • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
 • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
 • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب شنل قرمزی

توضیحات : یک روز صبح شنل قرمزی از مادرش خواست که اگر ممکن است به او اجازه دهد تا به دیدن مادر بزرگش برود چون خیلی وقت بود که آنها همدیگر را ندیده بودند . مادرش گفت : فکر خوبی است . سپس آنها یک سبد زیبا از خوراکی درست کردند تا شنل قرمزی آنرا برای مادر بزرگش ببرد. وقتی سبد آماده شد ، دخترک شنل قرمزش را پوشید و مادرش را بوسید و از او خداحافظی کرد . مادرش گفت : عزیزم یکراست خانه مادربرگ برو و وقتت را تلف نکن در ضمن با غریبه ها حرف نزن . در جنگل خطرهای فراوانی وجود دارد. شنل قرمزی گفت : مادرجون ، نگران نباش . من دقت می کنم. اما وقتی در جنگل ، چشم او به گلهای زیبا و دوست داشتنی افتاد ، نصیحتهای مادرش را فراموش کرد . او تعدادی گل چید و به پرواز پروانه ها نگاه کرد و به صدای قورباغه ها گوش داد . شنل قرمزی از این روز گرم تابستانی خیلی لذت می برد و متوجه نزدیک شدن سایه سیاهی که پشت سرش بود ، نشد .

نام کتاب : شنل قرمزی
نویسنده : شا گاهیراتا
تعداد صفحه : 26
حجم فایل : 6,020 کیلوبایت
لینک دانلود مستقیم کتاب
اگر موفق به دانلود فایل نشدید مرورگر خود را تغییر دهید و یا لینک دانلود را در صفحه جدید مرورگر خود باز کنید ( گزینه Open in new tab )
تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد.

ارسال شده ها 4 دیدگاه برای مطلب “دانلود کتاب شنل قرمزی”

 1. مریندا گفت:

  با سلام من هر کاری کردم دانلود نشد ممنون می شم رسیدگی کنین. با تشکر

 2. مهدی گفت:

  دانلود نمیشه.چرا؟

 3. مجید گفت:

  با سلام واحترام نهایت سپاس و قدر دانی را از شما عزیزان دارم .با تشکر

 4. عیسی غفاریان گفت:

  باسلام واحتام من لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق :ماازشمانهایت تشکرراداریم شماکه درپی آموزش علم وآگاهی هستید.درادامه فرمایش امام علی علیه السلام رابه شماوتمامی همکاران زحمتکش که درعرصه علم وآگاهی تلاش میکنید تقدیم می نمایم. امام علی علیه السلام دراهمیت علم فرمودند:دراهمیت علم همین بس که علم رابه هرکسی نسبت دهیدخوشحال وجهل رابه هرکسی نسبت دهید ناراحت میگردد.(تقدیم به شما وتمامی زحمتکشانی که درزمینه کسب دانش تلاش می کنند.)