• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
 • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
 • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
 • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
 • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب فارسی دوم دبستان سال ۱۳۶۰

توضیحات : هیچ لذتی برای انسان در هنگام پیری یادآواری کودکی نیست. بسیاری از افراد جویای کتاب های درسی قدیمی می شوند و با عشق این کتاب های دبستان گذشته که یادآوار کودکیشان است را مرور و زنده می کنند. این کتاب با عنوان ” فارسی ” جهت آموزش دانش آموزان کلاس دوم دبستان در اوایل انقلاب و سال ۱۳۵۵ تالیف و منتشر شده بود.

نام کتاب : فارسی دوم دبستان سال 1360
نویسنده : نامشخص
تعداد صفحه : 143
حجم فایل : 5,320 کیلوبایت
لینک دانلود مستقیم کتاب
اگر موفق به دانلود فایل نشدید مرورگر خود را تغییر دهید و یا لینک دانلود را در صفحه جدید مرورگر خود باز کنید ( گزینه Open in new tab )
تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد.

ارسال شده ها 2 دیدگاه برای مطلب “دانلود کتاب فارسی دوم دبستان سال ۱۳۶۰”

 1. علیرضا قاسمی زاد گفت:

  سلام
  چه روزهای خوب و مطبوعی بود.روزهای شیرین کودکی و غرق شدن در دوران بچگی. یادمه سال ۵۸ کلاس دوم بود .دبستان سلمان فارسی کازرون.مستخدم مدرسه آقای… دوست پدرم بود و آشنا بود. دوست داشت وقتی معلممان نمی آمدبیاید سر کلاس و تدریسی داشته باشد.در یکی از روزها معلممان نیامد و آقای ک آمد سر کلاس.کتاب هندسه را بیرون آورد .ان روزها یک کتاب کمک درسی به نام هندسه بود که خط نیم خط و … را یاد می داد.چون خوب تدریس نمی کرد حوصله دانش اموزان به سر امد و کلاس شلوغ شد.آقای ک گفت هر کسی نمی خواهد کوش کند برود بیرون.من به یکی از دوستانم که خدا رحمتش کند گفتم بیا برویم بیرون.او هم با ترس و لرز آمد.بعد از ۱۰ دقیقه به کلاس بازگشتیم.آقای ک خیلی از دستمان ناراحت بو.ناگهن بک پشت گردنی محکم به دوستم زد و گفت برو بنشین من هم ترسیده بودم.به من گفت تو هم برو بنشین .دانش آموزان گفتند اجازه آقای ک به ع.ق پشت گردنی نزدی او هم گفت ع ق دیشب مریض بوده و خوب نیست تنبیه شود.

 2. افشین گفت:

  سلام.باتشکر بخاطر کتابهای خوبی که ارایه میدهید.لطفا اگرممکنه کتب دبستانی دهه ۵۰ را هم برای دانلود بگذارید.۱۳۵۰-۱۳۵۷