• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
 • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
 • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
 • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
 • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب قانون ارث

توضیحات :  بی شک گرانبهاترین میراثی که انسان ها برای فرزندان و نسل پس از خود بر جای می گذارند تجربیات آنهاست. با این وجود چه بسیارند خانواده هایی که بر سر تقسیم مال دچار اختلاف می شوند این امر قانونگذاران تمام کشورها را بر این داشته تا در مورد ارث و نحوه تقسیم آن در بین بازماندگان مقرراتی وضع نمایند و دستگاه قضایی نیز بر این مقررات نظارت دارد. این مجموعه از سوی معاونت قوه قضاییه ایران به منظور آموزش عموم مردم که چه کسانی و با چه شرایطی ارث می برند و نحوه تقسیم چگونه خواهد بود، نوشته شده است.

اگر موفق به دانلود فایل نشدید مرورگر خود را تغییر دهید و یا لینک دانلود را در صفحه جدید مرورگر خود باز کنید ( گزینه Open in new tab )
تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد.

ارسال شده ها 3 دیدگاه برای مطلب “دانلود کتاب قانون ارث”

 1. سید مجتبی میردامادی گفت:

  ممنون از ارسال این کتاب خسته نباشید از کتابهای حقوقی بیشتر در سایت قرار دهید

 2. پویا پوینده گفت:

  در مورد سهم الارث زوجه بنظر میرسد نگارنده محترم توجه ننموده که سهم الارث زوجه که سابقا قاعده یک هشتم اعیانی بود از چند سال پیش تغییر نموده است بدین معنا که هم اکنون اگر زوج فوت نماید زوجه دائم او ارزش قیمی یک هشتم از همه ماترک را ارث میبرد اعم از عرصه و اعیان و اشجار و عین و منفعت و غیره….
  عدم توجه به چنین اصلاحاتی از جانب ناشران قصور محسوب میشود.!

 3. hemmat گفت:

  سلام
  با سپاس بیکران از خدمات ارزشمند شما.
  کتاب بسیار سودمند ی است. همه ی مردم نیاز به اطلاعات قانون ارث دارند.