• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
 • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
 • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
 • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
 • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب لذت زندگی در وقت اضافه

توضیحات : اگر بازنشسته هستید و در دوران بازنشستگی بسر می برید، و یا در خانواده، بازنشسته دارید، یا نزدیک به سن بازنشستگی هستید، و یا مشکلات جسمی و روحی در بازنشستگی دارید، و فکر نمیکنید که دیگر راه حلی برای این مورد وجود داشته باشد یک خبر خوب اینکه تمام موارد بالا، راه حلهای ساده دارد، و راه حلها بصورت قابل انجام، در این کتاب به شما پیشنهاد گردیده است.

در اوایل سال ۹۵ در خیابانهای تهران، پیرمردی با ۱۰۸ سال سن مشاهده شد که خیلی سرحال و قبراق بود، وقتی در خصوص توانائی جسمی از ایشان سئوال شد، بدون هیچ مقدمه ای، اقدام به بالا آوردن پای خود تا بالای سر، نمود و اعلام داشت که قصد دارد تا سن ۱۰۰۰ سالگی مثل حضرت نوح زندگی را ادامه دهد.

نام کتاب : لذت زندگی در وقت اضافه
نویسنده : ولی بختیاری
تعداد صفحه : 51
حجم فایل : 1,420 کیلوبایت
لینک دانلود مستقیم کتاب
اگر موفق به دانلود فایل نشدید مرورگر خود را تغییر دهید و یا لینک دانلود را در صفحه جدید مرورگر خود باز کنید ( گزینه Open in new tab )
تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد.

ارسال شده ها 5 دیدگاه برای مطلب “دانلود کتاب لذت زندگی در وقت اضافه”

 1. محمداحمدی گفت:

  مجددا ازاین اقدام خداپسندانه سما ممنونم واقعا نقش مهمی دررسدوارتقاء جامعه داریدودرواقع شرایط استفاده مفیدازاوقات را فراهم کردید ومن نمیتوانم حق قدردانی رابااین نوشته ازشما بجااورم خداوندمتعال روشنایی رادرزندگی شما مستدام بدارد
  پوراحمدی

 2. معصومی گفت:

  باسلام بسیارعالی ومفیدبود.خیلی متشکرم

 3. مرتضی گفت:

  بسیار ارزنده و مفید…با این عمل روحیه و اطلاعات فرد را افزایش می دهید..موفق باشید.

  • ولی بختیاری گفت:

   با تشکر از شما و نگاه خوبتان، بلکه، در کل نظر من بالا بردن روحیه این عزیزان و برگرداندن گنجینه های نیروی انسانی به دامن جامعه هستم.