• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
 • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
 • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
 • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
 • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب مدرسه دارالفنون

توضیحات :  میرزا تقی خان امیرکبیر پس از سفر به روسیه، متوجه نیاز فوری کشور به مرکز آموزش عالی گردید. لذا از ابتدای صدارت خود، برای ایجاد این مرکز تلاش کرد. ولی متأسفانه هیچ‌گاه شاهد افتتاح آن نشد. چرا که نخستین دسته از اساتید به سرپرستی دکتر یاکوب ادوارد پولاک، دو روز پس از دست‌گیری و تبعید امیرکبیر به تهران رسیدند و با استقبال گرمی مواجه نشدند. قریب ۱۴ سال پس از تاسیس مدرسه عالی دارلفنون و کمی پس از مدرسه ابتدائی رشدیه تبریز، مدرسه شوکتیه بیرجند سومین مدرسه از نوع مدارس جدید در ایران محسوب می‌شود که به دنبال آن دبیرستان شوکتیه و مدارس دشت بیاض نهبندان، سربیشه، خوسف و دبستان دخترانه شوکتی افتتاح گردید.

نام کتاب : مدرسه دارالفنون
نویسنده : اقبال یغمایی
تعداد صفحه : 71
حجم فایل : 4,790 کیلوبایت
لینک دانلود مستقیم کتاب
اگر موفق به دانلود فایل نشدید مرورگر خود را تغییر دهید و یا لینک دانلود را در صفحه جدید مرورگر خود باز کنید ( گزینه Open in new tab )
تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد.

ارسال شده ها 4 دیدگاه برای مطلب “دانلود کتاب مدرسه دارالفنون”

 1. حسین گفت:

  با سلام . ناسخ التواریخ . و منتهی الآمال . ومنتخب التواریخ و سینوحه رانیزکامل بگذارید . تشکر

 2. حسین گفت:

  درتمامی سایتهای دانلود کتاب این سایت کم نظیر وعالی براستی با ساخت یک مدرسه ودانشگاه برابری میکند چون هدف دریافت وفهمیدن علم ودانش وفرا گرفتن آن میباشد که بدون هزینه دانش خودرا بالا برده فقط خوانندگان محترم همت فراگرفتن آن را انجام دهند

 3. هدایت گفت:

  سلام. عذر می خوام چرا متن کامل کتاب رو روی سایت نذاشتید. کتاب ناقص است. خیلی برای این کتاب ذوق کردم اما افسوس که ناقص است. اگر میتوانید متن کامل کتاب را اینجا آپلود کنید

 4. آرش گفت:

  ممنون از زحمات شما