• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
 • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
 • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
 • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
 • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب مدیریت هزینه های عمومی

دانلود کتاب مدیریت هزینه های عمومی

توضیحات : کتاب مدیریت هزینه های عمومی، یک راهنمای عملی و عملیاتی برای کمک به کشورهایی است که درصدد بهبود شفافیت رویه های بودجه ریزی و اطلاعات بودجه ای هستند. دو ویژگی بارز این کتاب که آن را از هر نظر در مقایسه با کتب نشریافته درخصوص مدیریت هزینه های عموی متمایز می کند، ۱٫ گستره ی پوشش آن و ۲٫ جهت گیری ویژه اش به سمت نیازهای کشورهای در حال توسعه است. از نظر پوشش موضوعی نیز، کتاب به گونه ای تنظیم شده است که همه ی ابعاد مدیریت هزینه های عمومی – از تهیه و تدوین بودجه تا اجرای آن و مراحل کنترل و حساب رسی- را دربرگیرد. با توجه به این ویژگیها، می توان گفت که این کتاب هم می تواند به عنوان مرجعی برای سیاستگزاران و مجریان بودجه مورد استفاده قرارگیرد و هم به عنوان بخشی از برنامه های آموزشی در زمینه ی بودجه ریزی بخش عمومی به کارگرفته شود.

نام کتاب : مدیریت هزینه های عمومی
نویسنده : سالواتور شیائو کامپو و دانیل توماسی
تعداد صفحه : 760
حجم فایل : 3,270 کیلوبایت
لینک دانلود مستقیم کتاب
تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد.

ارسال شده ها ۴ دیدگاه برای مطلب “دانلود کتاب مدیریت هزینه های عمومی”

 1. فریده بهار گفت:

  تشکر کتابی خیلی ارزشمندی بود .

 2. کلثوم سپهوند گفت:

  با سلام و عرض ادب .من تا فردا عصر باید موضوع هزینه های عمومی مربرط به درس بودجه رو ارائه بدم ک متاسفانه هرچی سرچ میکنم به منبع موثقی نمیرسم اگه ممکنه لطفا یک مقاله یا کتاب با منایع مسخص برام ایمیل کنید.متشکرم.

 3. محمد گفت:

  سلام.
  مرسی کتاب خوبی هست ممنون.
  دانلودش زرر نداره

 4. akbar گفت:

  با سلام و تشکر از شما .لطفا اگر امکان دارد کتاب هایی در زمینه ی توسعه ، توسعه ی منطقه ای ،برنامه ریزی منطقه ای برایم ارسال بفرمایید .