• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
 • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
 • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
 • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
 • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب مزرعه حیوانات ۲

توضیحات : داستان با توصیف شبی شروع می‌شود که خوکی به نام میجر پیر (Old Major) حیوانات را جمع کرده و از ظلمی که انسان بر حیوانات روا داشته برای آنان سخن می‌گوید و حیوانات را به شورش علیه انسان دعوت می‌کند. وی سپس یک سرود قدیمی به نام جانوران انگلستان را به آنان یاد می‌دهد که بعداً به سرودی انقلابی در بین حیوانات مزرعه تبدیل می‌شود. پس از چندی حیوانات در پی شورشی مالک مزرعه به نام آقای جونز را از مزرعه بیرون کرده و خود اداره آن را به دست می‌گیرند. پس از این انقلاب حیوانی، خوکها (که از هوش بالاتری نسبت به سایر حیوانات برخوردارند) نقش رهبری حیوانات مزرعه را به دست می‌گیرند. اما پس از چندی در بین خود حیوانات یک سری توطئه و کودتا انجام می‌گیرد؛ ناپلئون که یکی از دو خوک پرنفوذ مزرعه است با استفاده از سگ‌های درنده‌ای که مخفیانه تربیت کرده اسنوبال، دیگر خوک پرنفوذ مزرعه را فراری داده و خود به رهبر بلامنازع مزرعه تبدیل می‌شود. پس از آن اسنوبال عامل جونز معرفی شده و تمام اتفاقات بد و خرابکاری‌هایی که در مزرعه صورت می‌گیرد به وی یا عوامل او در داخل مزرعه نسبت داده می‌شود و به فرمان ناپلئون عده زیادی از حیوانات به جرم همکاری با اسنوبال توسط سگ‌ها اعدام می‌شوند.

اگر موفق به دانلود فایل نشدید مرورگر خود را تغییر دهید و یا لینک دانلود را در صفحه جدید مرورگر خود باز کنید ( گزینه Open in new tab )
تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد.

ارسال شده ها 8 دیدگاه برای مطلب “دانلود کتاب مزرعه حیوانات ۲”

 1. amirabbas گفت:

  عالی ببببببببببووود

 2. hana گفت:

  سپاس اگرنسخه (انگلیسی)اش رو هم رو سایت بذارید..

 3. مسعود گفت:

  پس مزرعه حیوانات ۱ کدومه

 4. احسان گفت:

  سلام دزدی اموال دیده بودیم دزدی شخص ندیده بودیم جرج اورل نویسنده بود حالا شده بهنام عربی

  • کریمم گفت:

   کتاب مزرعه حیوانات ۲ اثر آقای بهنام عربی ادامه اثر مزرعه حیوانات اثر آقای جورج اورول می باشد.

 5. سعید گفت:

  سلام دوست عزیز
  این توضیحات مربوط به رمان جرج اوروله
  چه ارتباطی با این کتاب داره؟

 6. سعید نقدیان گفت:

  این کتاب همون مزرعه ی حیوانات اولی است یا ادامه ی اونه با قلم یکی دیگه ؟

 7. محمد حکاک گفت:

  سپاسگزارم توصیه می شود اطلاعات ارسالی برای افراد مختلف به صورت طبقه بندی شده باشد برای مثال فیلدی ایجاد گردد تا افرادی که مرتبط با سایت شما هستند موضوعات درخواستی را انتخاب و در ارتباط باشند