• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
 • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
 • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
 • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
 • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب نبرد من

توضیحات : نبرد من کتابی، که توسط آدولف هیتلر نوشته شده است، و بیانگر اندیشه‌های سیاسی هیتلر و نازیسم می‌باشد. هیتلر در سال ۱۹۲۴ هنگامی که در قلعه لندربرگ زندانی بود بخش اول کتاب را با دیکته کردن جملات به منشی خود رودلف هس این اثر را به وجود آورد. بخش دوم، پایان همان سال پس از آزادی زودهنگام او از زندان نوشته شد. با قدرت گرفتن ناسیونال سوسیالیست‌ها در آلمان، فروش و توزیع نبرد من نیز رواج گرفت. از اواسط دهه ۱۹۳۰ کتاب هیتلر به خرج دولت به زوج‌های تازه ازدواج کرده هدیه می‌شد، فروش نسخه‌های دست دوم کتاب ممنوع بود و تدریس آن در مدرسه‌ها به عنوان جزئی از برنامهٔ تبلیغاتی حزب ناسیونال سوسیالیست از همین دوران آغاز شد. از این کتاب تا پایان جنگ دوم جهانی نزدیک به یازده میلیون نسخه انتشار یافت که بخش اعظم آن یا رایگان توزیع، یا به اجبار خریداری شده‌ بود.

اگر موفق به دانلود فایل نشدید مرورگر خود را تغییر دهید و یا لینک دانلود را در صفحه جدید مرورگر خود باز کنید ( گزینه Open in new tab )
تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد.

ارسال شده ها 7 دیدگاه برای مطلب “دانلود کتاب نبرد من”

 1. mesut گفت:

  با عرض سلام
  کتاب خوبـــــــــــــــــیه…..
  مرسی

 2. علی گفت:

  یکی ازنتایج جنگ دوم این بود که قوم جهودوآریایی بردیگرقوم ها برتری ندارند وچه بسا یک سیاه پوست باشرافت بهتر از تمام قوم جهود است

 3. yaser گفت:

  سلام برشما از ای اندیشمندان
  واقعا تشکر

 4. پیمان نظری گفت:

  با عرض سلام,
  من در بعضی اوقات فراغتم از مطالعه این مجموعه نفیس لذت میبرم و از شما که در راه تعالی این فرهنگ عظیم کوشا هستید کمال تشکر را داریم.

 5. مجید ابوالفضلی گفت:

  با سلام

  نظر به اینکه ضرورت تغییرات اجتماعی را منوط به تغییر دیدگاه آحاد مردم دانسته آید و این امر جز با تلاش فرهیختگانی جز شما و سایر روشنفکران امکانپذیر نیست و با توجه به اینکه نشر کتابهای برگزیده به اشاعه دیدگاه نخبگان جهان در میان روشنفکران میپردازد، مراتب قدر دانی خود را به شما اظهار میدارم و چنانچه نسبت به سازماندهی و مدیریت نشر کتاب های صوتی به شکلی سیستماتیک اقدام نمایید نیاز بخش گسترده‌ای که به هر دلیل با نوشته های صوتی بهتر ارتباط برقرار مینمایند تامین شده و بازدهی زحمات شما و همکارانتان بهتر به بار می نشیند.
  ضمنا اینجانب آمادگی خود را برای ترجمه رایگان آثار منتخب شما که مخاطبینی حتی اندک ولی فرهیخته داشته باشند اعلام مینمایم و در این راستا در حد بضاعت آماده سرمایه گذاری نیز هستم تا شاید بخشی ناچیز از بار سنگین زحمات شما کاسته شود.

 6. جعفر گفت:

  باتشکر از همه شما دست اندرکاران که در راه فرهنگ علی الخصوص فرهنگ کتابخوانی قدم میگذارید.

 7. hemmat گفت:

  سلام بر اهلی پارس بوک
  از کتاب های گزیده تان بسیار سپاسگزارم.