• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
 • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
 • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
 • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
 • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب پادشاهان سربریده در تاریخ ایران

توضیحات :  من برای این کتاب عنوان پادشاهان سربریده شده در تاریخ ایران را برگزیده ام، هرچند که تمامی این کتاب درباره شاهانی نیست که در آخرین لحظاتشان با یکدیگر سرنوشت مشترکی داشته اند و خوشبختانه یا شوربختانه سرشان از تن جدا افتاده است. این عنوان را من به اجبار و نه به اختیار انتخاب کرده ام زیرا گاه از سردارانی هم یاد کرده ام که در آخرین لحظات زندگیشان با چنین مرگی رویارو شده اند و نیز از یحی پیامبر که او هم به چنین سرنوشتی گرفتار امده است. اگر میخواستم در عنوان کتاب از سرداران و کسانی که سرشان از تن جدا شده است یاد کنم ناگزیر میشدم جمله ای را به کار برم که بر اثر طولانی بودنش به ناچار زیباییش را از دست میداد به همین خاطر عنوان پادشاهان سربریده شده اکتفا کردم. ( بخشی از مقدمه نویسنده )

نام کتاب : پادشاهان سربریده در تاریخ ایران
نویسنده : فواد فاروقی
تعداد صفحه : 253
حجم فایل : 1,820 کیلوبایت
لینک دانلود مستقیم کتاب
اگر موفق به دانلود فایل نشدید مرورگر خود را تغییر دهید و یا لینک دانلود را در صفحه جدید مرورگر خود باز کنید ( گزینه Open in new tab )
تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد.

ارسال شده ها 3 دیدگاه برای مطلب “دانلود کتاب پادشاهان سربریده در تاریخ ایران”

 1. جلیل شهریاری گفت:

  ضمن عرض سلام و خسته نباشید به شما دوستان عزیز. امید است ذره ای کوتاهی در شناساندن فرهنگ ایران و تاریخ کهن ایران نکنید و از انتشار کتابهای این چنین دریغ نفرمائید..ممنونم..شهریاری

 2. محمد اسکندری گفت:

  سلام و خسته نباشید .
  ممنون از کار عالی شما برای رشد فرهنگ .

 3. شاهرخ مجدي گفت:

  درود بر شما
  ضمن عرض ادب،مراتب سپاس خودرا بابت ارائه کتاب “پادشاهان سربریده در تاریخ ایران” را ، ابراز میدارم.
  شادوسربلند باشید.