• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
 • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
 • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
 • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
 • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب کشتار یک ملت

توضیحات : محتویات این کتاب بر اساس گواهی‌های غیرقابل تکذیب استوار شده که اظهارات مبلّغان مذهبی آلمان، سویس، امریکا و شهروندان دیگر کشورهای بی‌طرف را دربردارد. حاوی گزارش کنسول‌ها، از جمله نمایندگان آلمان است که در محل حضور داشتند. در اینجا نامه‌های خصوصی بی‌شمار، نامه‌هایی که در جراید متفقین و کشورهای بی‌طرف چاپ شده، گواهی شاهدان عینی دالّ بر اینکه چه دیده‌اند، ثبت شده است. نیز تعدادی از شهادت‌نامه‌های خصوصی که قبلاً توسط کمیته شهروندان ممتاز ایالات متحده چاپ شده است، در این کتاب دیده میشود. در اینجا شهادت‌هایی ارائه میشوند که اطمینان کامل از صحت بیان آنها وجود دارد. البته برملا کردن اسامی این گواهان امکان ندارد، زیرا عده‌ای از کسانیکه در تحت سلطۀ ترکیه هستند، در معرض خطر مرگ حتمی قرار دارند.

اگر موفق به دانلود فایل نشدید مرورگر خود را تغییر دهید و یا لینک دانلود را در صفحه جدید مرورگر خود باز کنید ( گزینه Open in new tab )
تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد.

ارسال شده ها 5 دیدگاه برای مطلب “دانلود کتاب کشتار یک ملت”

 1. طالب گفت:

  من از افغانستان هستم دارم از این سایت بسیار مفید استفاده میکنم وخیلی کتاب های که نمیتونستم از کتاب خانه های افغانستان بدست بیارم از این سایت میگیرم و خیلی راحت شدم چون قبلا پشت کتاب ایران میامدم الان دیگه نمیام

 2. هاشم گفت:

  از تمامی دست اندر کاران محترم این سایت خوب تشکر میکنم برای شما دوستان موفقیت و پیروزی آرزو مندم..ممنون که مارا با تاریخ آشتی میدهید

 3. هاشم گفت:

  از تمامی دست اندر کاران محترم این سایت خوب تشکر میکنم

 4. علی کاری گفت:

  سلام و جداً ممنونم و همگی خسته نباشین!

 5. shafi ahmad گفت:

  سلام برشما دوستان که این ویب سایت را ترتیب نمودید وکتاب های بروز شده را مجانی به دسترس مردم قرار میدهید تشکر میکنم.