• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
 • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
 • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
 • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
 • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب گاندی

توضیحات : گاندی را همه‌ی ما دوست داریم. تا حدودی به خاطر مخالفت پنهان و به حقی که ایرانیان با استعمار انگلیس دارند، و نقشی که گاندی در مبارزه با ایشان ایفا کرد، و تا حدی برای این که آرامش و صلحجو بودن‌اش را و حتا شکل ظاهری‌اش را می‌پسندیم. گاندی در نگاه اول به یکی از قدیسان جهان باستان شباهت دارد که با همان لباس از صفحه‌های قدیمی تاریخ بیرون پریده باشد. در قرن بیستم، گاندی رهبر یکی از بزرگترین ملتهای دنیا برای دستیابی به استقلال بود، و اغراق نیست اگر بگوییم کشورِ مدرن هند تا حدود زیادی آفریده‌ی اوست. اما من بیش از آن که پیروزمندی‌اش در برابر استعمار پیر انگلیس، یا ظاهرِ قدیس‌مآبانه‌اش را در نظر داشته باشم، شیوه‌ی برخوردش با سیاست را و درایتی که برای پرهیز از خونریزی داشت را بزرگ می‌دارم. با این وجود، درباره‌ی گاندی هم مانند هرکس دیگری، بر این باورم که باید مبانی نظری و پیامدهای عملی آرای وی نقد شوند، تا ستایشی و پذیرشی که هست از صافی عقل و خرد بگذرد و با افزوده‌هایی ناخودآگاه و افسانه‌آمیز آغشته نشده باشد. این نوشتار رساله‌ی کوتاهی است که گاندی را با نگاهی نقادانه می‌نگرد، و سودمندیِ راهبردهای ابداع شده توسط وی را در زمانه‌ی ما و برای ما، مورد پرسش قرار می‌دهد.

نام کتاب : گاندی
نویسنده : شروین وکیلی
تعداد صفحه : 186
حجم فایل : 5,390 کیلوبایت
لینک دانلود مستقیم کتاب
اگر موفق به دانلود فایل نشدید مرورگر خود را تغییر دهید و یا لینک دانلود را در صفحه جدید مرورگر خود باز کنید ( گزینه Open in new tab )
تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد.

ارسال شده ها 6 دیدگاه برای مطلب “دانلود کتاب گاندی”

 1. طاهر قرشیخ گفت:

  خدا از همه شما دست اندر کاران این سایت که سنگر مستحکمی برای دفاع از فرهنگ اصیل و کهن پارسی و بطور کل ایرانی در مقابل تعصب،جهالت،خرافه پرستی،و نادانی می باشد بسیار سپاسگزار و ممنونم.خدایی خیلی دلم می خواست وضع مالیم خوب بود هدیه کلانی برای ادامه این همت بلند و مقدس فرهنگی شما و تقویت سایت تقدیم می کردم.ولی شوربختانه فقر عمومی بیشتر از همه یقه قشر کتابخوان را گرفته ولی با وجود شما عزیزان و همکارانتان در این زمینه بسیار جای امیدواری است که بالاخره دانایی بر دیکتاتوری و جهل پیروز خواهد شد .آرزوی تندرستی و سلامتی برایتان دارم ! دوستانی که تمکن مالی دارند خواهش میکنم در جهت تقویت سایت اقدام کنند .البته من فضول نیستم ولی به جهت سمپاتی که به سایت و فرهنگ ایران دارم عرض میکنم .شاید عزیزان دست اندر کار سایت از این دعوت و توصیه من راضی نباشند..درود بر همتون

 2. مسلم گفت:

  سلام…
  بابت کار بسیار زیبای شما واقعا ممنون هستم
  خسته نباشید

 3. Gholamhosein moslehi گفت:

  خواهشمندم کتاب های زندگینامه بزرگان سیایس را بیشتر ارائه بدهید

 4. کاوه گفت:

  با عرض سلام و ادب و احترام محضر شما سروران گرامی بسیار سپاسگزارم از کتابهای ارزشمند شما که ارسال می فرمائید خصوصاً بابت این کتاب « گاندی » که خیلی دوست داشتم گاها دست نوشته هایش را از اینترنت یا مقالات میخواندم اما کتابش را نداشتم مجدداً از شما دست اندرکاران این مجموعه عظیم نهایت تشکر و امتنان را دارم. با آرزوی توفیق روز افزون برای شما عزیزان موفق و موید باشید . یا حق