• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
  • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
  • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
  • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
  • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب PDF راهنمای تحصیل در اوکراین

توضیحات :  هر دانشجو و یا دیپلم دوره متوسطه و یا فارغ التحصیل مقاطع مختلف که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های اوکراین را داشته باشد می تواند به شرط داشتن گذرنامه معتبر بدون هیچگونه امتحان ورودی و یا کنکور وارد یکی از دانشگاه های معتبر دولتی اوکراین شده و در رشته مورد علاقه به تحصیل مشغول شود. کلیه علاقه مندان به تحصیل در کشور اوکراین ابتداباید یک دوره ده ماهه زبان روسی را در یکی ازدانشگاه هایدولتی به پایان برساند ( بجز تعدادی ازدانشگاه ها که در برخی رشته های خاص به زبان های انگلیسی و فرانسه نیز تدریس می شود ).مدرک پایان دوره زبان روسی از هر یک از دانشگاه های دولتی درکلیه دانشگاه های دیگر معتبر می باشد.دانشجو دوره کالج زبان را در دو ترم به پایان رسانده و پس ازپایان دوره از طرف دانشگاه مدرک رسمی مورد تأیید کلیه دانشگاه های اوکراین جهت ادامه تحصیل رادریافت می نماید. در ترم اول دوره زبان به صورت عمومی با تکیه بر گرامر و مکالمه و در ترم دوم به صورت تخصصی تر متناسب با رشته مورد نظر جهت ادامه تحصیل به دانشجو آموزش داده می شود. با توجه به این مطلب اگر دانشجو قبل از شروع ترم دوم تغییر عقیده داده و بخواهد در زیر گروه دیگری به تحصیل ادامه دهد می تواند با اعلام به اداره آموزش دانشگاه تغییر رشته داده و زبان روسی را در رشته مورد علاقه به پایان رسانده و پس از اخذ مدرک زبان در رشته انتخابی ( علوم پزشکی و رشته های وابسته و یا علوم فنی مهندسی و رشته های وابسته ) مشغول به تحصیل شود.

نام کتاب : راهنمای تحصیل در اوکراین
نویسنده : دانشجویان ایرانی ساکن اوکراین
تعداد صفحه : 17
حجم فایل : 692 کیلوبایت
لینک دانلود مستقیم کتاب
اگر موفق به دانلود فایل نشدید مرورگر خود را تغییر دهید و یا لینک دانلود را در صفحه جدید مرورگر خود باز کنید ( گزینه Open in new tab )
تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد.

ارسال شده ها 2 دیدگاه برای مطلب “دانلود کتاب PDF راهنمای تحصیل در اوکراین”

  1. AA گفت:

    etelatesh male 6-7 sale pishe

  2. mohammad گفت:

    ممنون ازاین همه سخاوت