• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
 • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
 • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
 • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
 • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب تاریخ مختصر پنج دهه افغانستان

توضیحات : یکی از خصوصیات برجسته تمدن قدیم افغانستان ارتباط آن با تمام مدنیتهای دیگر است. تمدنهای بین النهرین، مصر، مدیترانه، یونان و روم و آریانا با هم رابطه داشتند اما هند و چین جدا از همه ی آنها بود، در این میان آریانا با تمامی مدنیتهای آن زمان در پیوند بود. جاده ابریشم که قاره اروپا را با آسیا وصل مینمود از افغانستان میگذشت. این جاده که به راه ابریشم هم مشهور استاز دوره های باستان تا قرن چهاردهم بزرگترین راه مواصلاتی تجارتی به شمار میرفت. افغانستان منطقه ای بود که تجار اروپایی و آسیایی اموال خود را در آنجا مبادله میکردند. این وضعیت روی اقتصاد و فرهنگ افغانستان آن زمان تاثیر داشته و آن عصر از شکوفاترین و پویاترین دورههای تاریخ کشور ما به حساب میآید.

اگر موفق به دانلود فایل نشدید مرورگر خود را تغییر دهید و یا لینک دانلود را در صفحه جدید مرورگر خود باز کنید ( گزینه Open in new tab )
تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد.

ارسال شده ها 6 دیدگاه برای مطلب “دانلود کتاب تاریخ مختصر پنج دهه افغانستان”

 1. samaruddin گفت:

  تشکر از اینکه کتاب های مفدی را خدمت علاقه مندان قرار میدین

 2. Khan Wali گفت:

  از این خدمت نهایت بزرګ شما نهایت ممنون هستیم خداوند توفبق بیشتر بیدهد. شما براس انسان سازی کار میکنید. خدا شما ار سالم داشته باشد

 3. نصیراحمد نادری گفت:

  با عرض سلام و تشکر از این سایت بسیار عالی پارس بوک اگه میشه کتاب در نحوه ی سرودن شعر بزارید با تشکر

 4. نادر شوکت گفت:

  تشکرازپارس بوک واقعآکتاب های خوب را بخدمت کاربران قرار میدهد اگرامکان داشته باشد کتاب هایکه درباره افغانستان نوشته شده توسط خود افغانها رانیز دراختیار مان بزارد ممنون میشیم مانند کتاب افغانستان درمسیرتاریخ وافغانستان در قرن بیست ممنون تان