• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
 • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
 • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
 • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
 • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب حیات، طبیعت، منشا و تکامل آن

توضیحات :  کتابی که از نظر خوانندگان می گذرد، حاصل یک سلسله مطالعات طولانی اینجانب در مورد معمای منشا زندگی است. هنوز هم مسئله منشا و ماهیت زندگی که بهم وابستگی کامل دارند، محور مطالعات زیست شناسی می باشند. اوایل ماهیت حیات توسط دانشمندان علوم طبیعی کاملا جدا از رسیدگی به منشا آن و به نحو مطلقا متافیزیکی (مابعدالطبیعه) مورد تدقیق قرار می گرفت. امروزه طبیعی دانان پذیرفته اند که هیچ یک از سه مسئله زیر یعنی منشا حیات، ماهیت حیات و بالاخره تکامل حیات نمی توانند جدا بررسی شوند و هر سه به نحو کاملی باهم آمیخته می باشند. در این کتاب مسئله حیات دقیقا از این نقطه نظر بررسی می شود.

نام کتاب : حیات، طبیعت، منشا و تکامل آن
نویسنده : آ. ای. اپارین
تعداد صفحه : 371
حجم فایل : 7,300 کیلوبایت
لینک دانلود مستقیم کتاب
اگر موفق به دانلود فایل نشدید مرورگر خود را تغییر دهید و یا لینک دانلود را در صفحه جدید مرورگر خود باز کنید ( گزینه Open in new tab )
تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد.

ارسال شده ها 4 دیدگاه برای مطلب “دانلود کتاب حیات، طبیعت، منشا و تکامل آن”

 1. شاهرخ مجدی گفت:

  با درود
  ضمن عرض ادب، مراتب تشکر خودرا بابت قرار دادن کتاب باارزش حیات،طبیعت،منشاء تکامل، در سایت و امکان دانلود آن ابراز داسته آرزوی موفقیت تان را خواهانم.

 2. bob گفت:

  بنده یکی از مشتریان قدیمی پارس بوکم شاید بیش از شانزده سال پیش ایمیلم را ثبت کرده و کتب آن تا امروز برایم ارسال شده … خواستم عرض کنم که شاید در این مدت طولانی با دیدن نظرات نامربوط به پست ها دستم به کیبورد نرفت و شاید در این همه سال ، انگشت شمار نظر گذاشته باشم ! به هر حال خواستم بگم با اینکه اطلاعات این کتاب به تقریبا نیم قرن پیش بر می گردد اما هنوز هم با علم روز همخوانی دارد! ای کاش روند دانش پروری در ایران مثل قبل بود و مطالب بی اهمیت روزمره و زرد مانند علف هرز در مغز مردم رشد نمی کرد … مدیریت محترم پارس بوک پایدار و سلامت بمانی