• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
 • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
 • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
 • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
 • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب سفرنامه ۱۴ روزه آمریکا ۱۳۸۸

توضیحات : کتاب پیش روی شما خاطرات آقای منوچهر متکی وزیر امورخارجه وقت در سفر ۱۴ روزه به سازمانن ملل متحد بعد از انتخابات ۸۸ و فضای حاکم بر سازمان ملل و دیدارهای خودشان و آقای احمدی نژاد رئیس جمهور وقت با مقامات کشورهای دیگر می باشد . البته همان طور که در کتاب ذکر کردم آقای متکی بنا به دلایلی از ادامه انتشار این خاطرات خوداری کردند و بنابراین این خاطرات فقط دارای ۸ قسمت و از تاریخ ۱۳۸۸/۰۶/۲۹ تا تاریخ ۱۳۸۸/۰۷/۰۴ یعنی ۶ روز از آن ۱۴ روز را شامل می شود . با این حال دارای نکته های جالبی می باشد

نام کتاب : سفرنامه 14 روزه آمریکا 1388
نویسنده : منوچهر متکی
تعداد صفحه : 72
حجم فایل : 1,200 کیلوبایت
لینک دانلود مستقیم کتاب
اگر موفق به دانلود فایل نشدید مرورگر خود را تغییر دهید و یا لینک دانلود را در صفحه جدید مرورگر خود باز کنید ( گزینه Open in new tab )
تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد.

ارسال شده ها 2 دیدگاه برای مطلب “دانلود کتاب سفرنامه ۱۴ روزه آمریکا ۱۳۸۸”

 1. طاهر قرشیخ گفت:

  هر چند خواندن خاطرات آدم دروغگو و انیرانی چون منوچهر متکی و محمود احمدی نژاد بیشتر وقت تلف کردنه. چون اینها نه نماینده واقعی ملت ایران بودند و نه هیچ عرق و تعلق خاطری به هویت و کشور ایران داشتند. ولی گاهی در چنین کتابهایی ناخواسته اعتراف های جالبی در مورد عملکرد…. اینها می‌شود دید!

 2. هوشیار احمدی گفت:

  ممنون از مهربانی شما.
  مدتی است نمی تونم فایلهاتونو دریافت کنم. شاید بخاطر تغیر مکان یا کشور باشه.
  لطفا راهنمایی فرمائین..