• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
  • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
  • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
  • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
  • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب قوانین مهاجرت و پناهندگی به کشور ژاپن

توضیحات : قانون کنترل مهاجرت و پذیرش  مبتنی بر راهنمای مربوط به مقررات پذیرش پناهندگان و اصلاحیه  جزئی سال ۱۹۸۱ تنظیم شد تا با مقررات پذیرش پناهندگان ژاپن و باپناهندگان و  موضوعات مربوط به آن منطبق باشد. سپس متن دوم این راهنما حاوی  ناظربر وضع پناهندگان تغییرات و متمم هائی منتشر شد تا بموجب  لایحه ای که در یکصد و پنجاه و نهمین نشست مجلس شورای ملی ژاپن در تاریخ ۲۷ ماه مه ۲۰۰۴ به تصویب  رسید و در تاریخ ۲ ژوئن ۲۰۰۴ اعلام وارد کند و مفادی درباره « قانون کنترل مهاجرت و پذیرش پناهندگان » گردید اصلاحاتی جزئی در به آن بیافزاید. اینک چاپ « نظام مشاوره و راهنمائی برای پذیرش پناهندگان » و « نظام اقامت موقت » سوم منتشر می شود تا مقررات پناهندگی موقت را بیشتر توضیح بدهد.

نام کتاب : قوانین مهاجرت و پناهندگی به کشور ژاپن
نویسنده : اداره مهاجرت ژاپن
تعداد صفحه : 20
حجم فایل : کیلوبایت
لینک دانلود مستقیم کتاب
اگر موفق به دانلود فایل نشدید مرورگر خود را تغییر دهید و یا لینک دانلود را در صفحه جدید مرورگر خود باز کنید ( گزینه Open in new tab )
تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد.

ارسال نظر دیدگاه برای مطلب “دانلود کتاب قوانین مهاجرت و پناهندگی به کشور ژاپن”

  1. Hossein گفت:

    moTSHAERAM MOTSHAERAM BE ONVANE 1000 RROMN BAR TASHAOR