• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
  • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
  • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
  • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
  • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

وزارت آموزش و پرورش قدیم

دانلود کتاب آموزش و پرورش آینده

تاریخ : ۱۰ خرداد ۱۴۰۳

توضیحات :  نقش آموزش و پرورش در تربیت کودکان و نوجوانان نقشی بی بدیل و تاثیرگذار است؛ به همین سبب کشورهایی که رشد و پیشرفت را از اهداف خود می دانند، در نخستین گام برنامه‌ریزی فرهنگی، به ارتقای وضعیت تعلیم و تربیت از طریق ساختار آموزش رسمی می پردازند. فرهنگستانهای جمهوری اسلامی ایران، با آگاهی از این مهم و با هدف استفادها ز نظر متخصصان تعلیم و تربیت، پس از بررسی وضعیت کنونی نظام آموزشی، لازم دانستند در گام نخست تالیف کتابی را طراحی و برنامه‌ریزی کنند که اکنون با عنوان “آموزش و پرورش آینده؛ بازخوانی آموزش وپرورش ایران در آستانه قرن پانزدهم شمسی” در اختیار سیاستگذاران و علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. ازآنجاکه بازنگری اندیشه‌ها و اهداف کلان آموزش و پرورش ایران، در پی تغییرات متعدد نظام آموزشی، نیازمند بررسی همه‌جانبه است و از طرفی، رسیدن به آینده مطلوب بدون بازخوانی نقادانه تجارب زیسته گذشته، ناممکن خواهد بود یا در صورت امکان یافتن، نقصان و کاستی در آن راه خواهد یافت، این مجموعه می‌کوشد با نگرشی چندسویه به موضوع آموزش و پرورش در جهت بهبود ساختار آموزش عمومی پیش از دانشگاه، پیشنهادهایی برای تصمیم‌سازان، سیاست‌گذاران و دست‌اندرکاران تدارک ببیند.

دانلود کتاب تعلیم و تربیت در قرن بیست و یک‎‎

تاریخ : ۱۷ خرداد ۱۴۰۱

توضیحات :   کتاب «تعلیم و تربیت در قرن بیست ویک» درباره واقعیت وضعیت انسان در قرن حاضر بحث می‌کند. انسان در این قرن با چالش‌های مثبت و منفی بسیاری رو‌به‌رو است؛ جایگزینی هوش مصنوعی با هوش انسانی در بسیاری از مشاغل، اتصال ذهن انسان به دنیای دیجیتال و آنلاین شدن بشر، پیشرفت در فیزیک کوانتوم، ظهور بیماری‌های همه‌گیر، گرمایش زمین، تهدید سلاح‌های کشتار جمعی و سرعت گرفتن پیشرفت دانش در حوزه‌های گوناگون از‌جمله این چالش‌ها است. برای روبه‌رو شدن با بعضی از این تغییرات لازم است، بشر قدرت یادگیری و انعطاف را در خود افزایش دهد و برای عبور از برخی دیگر، به اتحاد همه انسان‌ها نیاز داریم.

این کتاب توسط آقای علی بیرانوند جهت انتشار در سایت پارس بوک ارسال گردیده است

دانلود کتاب جبر سال ششم ریاضی نطام قدیم – سال ۱۳۴۸

تاریخ : ۲۶ خرداد ۱۳۹۳

توضیحات : این کتاب توسط اقایان موسی آذرنوش، احمد بیرشک، جهانگیر شمس آوری، عبدالغنی علیم مروستی، پروفسور تقی فاطمی، باقر نحوی و محسن هنر بخش نگارش یافته بود و بر طبق ماده ۳ قانون کتابهای درسی برای تدریس در سال ششم ریاضی نظام قدیم برگزیده شده بود.