• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
  • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
  • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
  • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
  • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

راهنمای دانلود و مطالعه کتاب الکترونیکی

کتاب الکترونیک یا ای بوک، کتابهایی هستند که به شکل پرونده‌های دیجیتالی تولید و خوانده می‌شوند. بزرگ‌ترین مزیت کتاب‌های الکترونیکی نسبت به کتاب‌های چاپی، حجم و قابلیت حمل آنهاست. حجم و وزن کتاب‌ها مانع از این هستند که شما همواره چندین کتاب را به همراه داشته باشید تا در مواقع لزوم از آنها استفاده کنید.
با این‌ که در دوره فناوری‌های دیجیتال به سر می‌بریم، همچنان شاهد هستیم که ناشران به چاپ کاغذی کتاب‌ها می‌پردازند و مردم نیز از آن رضایت کامل داشته و هربار با دستی پر از کتاب‌های متنوع از کتابفروشی ها خارج می‌شوند که البته در حال حاضر نقدی بر این مساله وارد نیست. زیرا اولا هنوز استفاده از کتاب‌های الکترونیکی و مزایای آن برای بسیاری از افراد ناشناخته است و اغلب ناشران هنوز به نشر الکترونیکی روی نیاورده‌اند و از طرفی، افراد ترجیح می‌دهند کتاب را به روش سنتی و با ورق زدن برگ‌های آن مطالعه کنند.

کتابهای الکترونیکی معمولا با قالب بندی استاندارد PDF عرضه میشوند. کلیه کتابهای سایت پارس بوک نیز به شکل PDF منتشر شده و جهت کاهش حجم و سهولت دانلود، با فرمت Zip فشرده شده اند.

راهنمای دانلود :

جهت دانلود کتابهای به جعبه دانلود در انتهای صفحه مربوطه مراجعه و بر روی لینک “لینک دانلود مستقیم کتاب ” کلیک کنید

توصیه میشود جهت دانلود سریع فایل ها و همچنین اطمینان از کامل دانلود شدن از نرم افزار های مدیریت دانلود استفاده کنید

پس از دانلود، فایل را از حالت Zip خارج سپس با یکی از نرم افزار های مشاهده فایل های PDF باز نمایید

در صورتی که هنگام خارج کردن فایل از حالت Zip با پیغام خطا مواجه شدید، احتمالا فایل کتاب به طور کامل دانلود نشده. برای اطمینان میتوانید حجم فایل دانلود شده را با حجم درج شده در سایات مقایسه نمایید

 

نرم افزارهای مناسب برای مطالعه کتاب های الکترونیکی :Pdf

Adobe Acrobat نام محصول با سابقه و بسیار مطرح کمپانی Adobe و سازنده فورمت بسیار رایج کتب الکترونیک PDF است که سالهاست با عرضه ی نسخه های متعدد از این نرم افزار مطرح خود، کاربران را در خواندن و گسترش فورمت بسیار توانا و PDF یاری می کند. Adobe Acrobat دارای دو ویرایش Acrobat Reader و Acrobat Writer است که ویرایش Reader درتمامی نسخه ها رایگان بوده و ابزاری برای خواندن تمامی فایلهای PDF در سیستم عامل های گوناگون است. نسخه ی Writer نرم افزار که در چند نسخه ی اخیر ارائه شده ی  شرکت Adobe در یک پکیج قدرتمند همراه با نرم افزار Reader قرار گرفته و با نام Adobe Acrobat Professional شهره شده است که مجموعه ای قدرتمند و کامل از تمامی ابزارهای مورد نیاز برای نمایش هرچه بهتر و خلق فایلها و کتب الکترونیک هرچه قدرتمند و توانا تر PDF است.

 

 

FoxitReader411Foxit Reader

نرم افزار Foxit Reader ابزاری کوچک و قدرتمند و سریع برای خواندن و مشاهده اسناد پی دی اف می باشد. این نرم افزار به شما امکان باز کردن، مشاهده و پرینت هرگونه فایل پی دی اف را می دهد. این نرم افزار امکاناتی همچون زوم بر روی نوشته ها، جستجوی کلمات خاص، گرفتن پرینت از متن، تنظیمات مربوط به نمایش و بسیاری از ابزارهای متنوع دیگر را در اختیار شما قرار می دهد. در این نرم افزار ابزارهای متفاوتی قرار دارد ابزارهایی که با کمک آنها می توانید فایل های PDF مورد نظرتان را ویرایش نمایید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Foxit Reader:
– قابلیت خواندن سریع فایل های پی دی اف
– دارای امکانات و ابزارهای مطالعه فایل های پی دی اف
– توانایی ویرایش قسمت های دلخواه از فایل پی دی اف مورد نظر
– امکان تهیه پرینت از فایل های پی دی اف
– جایگزینی مناسب برای نرم افزار Adobe Acrobar Reader
– و …

جهت دانلود نرم افزار Foxit Reader اینجا را کلیک کنید