• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
 • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
 • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
 • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
 • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب آموزش جامع فیلمبرداری

توضیحات : فیلمبرداری یکی ازحرفه هایی است که بسیار پیچیده ،فنی و توام با هنر است. امروزه دوربینهای دیجیتالی به مدد تکنولوژی های روز کار را بسیار آسان کرده است. فقط کافی است دوربین را روشن کرده و دکمه استارت را بزنیم. همه چیز به طور اتوماتیک تنظیم شده و تصویر روشن و واضحی را در روی نوار ویدیویی یا هارد دوربین ضبط خواهد کرد. هر چند که اگر برای اولین بار فیلمبرداری کنید، هیجان زده خواهید شد. زیرا ثبت لحظات مهم و مورد نظر شما و بازبینی آنها احساس شور و شعف درشما ایجاد خواهد کرد. اما پس ازمدتی هیجانات اولیه فروکش کرده و واقع بینانه تربه تصاویر نگاه خواهید کرد دراین هنگام است که تصاویر شما چندان برایتان خوشایند نخواهدبود. یک فرق بزرگی را با فیلمهایی که در تلویزیون و سینمامی بینید احساس خواهید کرد. اگر آدم منصفی باشید قبول خواهید کرد که فیلمبرداری کارش فقط روشن و خاموش کردن دوربین نیست بلکه کاری است پیچیده، فنی و حرفه ای است که اگر با همدیگر تلفیق شوند چیزی خلق خواهد کردکه اسم آن هنر فیلمبرداری است وصاحب آن حرفه را فیلمبردار (فیلمبردار دوربین ویدیویی را تصویربردار مینامندکه به غلط ما نیز فیلمبردار می گوییم)

نام کتاب : آموزش جامع فیلمبرداری
نویسنده : سید میثم موسوی
تعداد صفحه : 46
حجم فایل : 1,210 کیلوبایت
لینک دانلود مستقیم کتاب

تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد.


ارسال شده ها ۵ دیدگاه برای مطلب “دانلود کتاب آموزش جامع فیلمبرداری”

 1. آرشام جمالی گفت:

  درووود فراوان بر شما..
  متشکرم از سایت واقعا مفیدتون و اینکه مطالب روبه صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهید.. ما قدر دان زحمات شما هستیم… به قولی تو نیکی کن و در رودخانه های ایران انداز …که ایزد در بیابان دهدت باز

 2. محمد عظیم فرزاد گفت:

  احساس خوشبختی میکنم که با یکی از سایت های اینترنیتی خیر بنام پارس بوک مواجه شدم زیرا مدیران این سایت درعرصه خیروحسنات خویش از پسورد و قفل های مخصوص استفاده نمی کنند ومستفدین میتوانند بدون مواجه شدن به کدام مشکل وبراحتی کتاب مورد نظرخویش را دریافت بدارند .
  ازدست اندرکاران این سایت کمال سپاس وامتنان را دارم .
  با احترام
  محمد عظیم فرزاد

 3. منصور عالی گفت:

  خسته نباشید

 4. سید محمد گفت:

  کتاب های بسیار خوبی برای دانلود گذاشتید متشکرم از تلاش شما موفق وپیروز باشید.

 5. مریم سادات گفت:

  خیلی ممنون بابت کتابهای مفیدی که برا دانلود گذاشتین