• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
 • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
 • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
 • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
 • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب آشتی با مرگ

توضیحات : کاش می توانستم به مردم بگویم که مردن از سرطان چقدر خوب است. این کلمات حیرت آور را اخیراً از زنی شنیدم که چند روز بعد در آرامش تمام جان به جان آفرین تسلیم کرد. او هرگز “دکتر کوبلر اس” را ندید اما تردیدی ندارم که اگر او بیمار بیمارستان بیلینگز می بود، از اینکه می توانست در سمینار دکتر راس دربارۀ مرگ حرف بزند و از ترس دور از منطق پزشک و کشیش و بیمار، سخن به میان آورد چقدر خوشحال می شد. نه اینکه ترس از مرگ کاملا غیرمنطقی است. ما بعد از مرگ می ترسیم، چشم پوشیدن از همه چیزهایی که دوست داریم باید دردناک باشد و از آنجائی که مرگ ما، اسباب اندوه دیگران می شود، طبیعی است که به خاطر آنها اندوهگین باشیم.

نام کتاب : آشتی با مرگ
نویسنده : استفان رت شافن
تعداد صفحه : 234
حجم فایل : 13,800 کیلوبایت
لینک دانلود مستقیم کتاب
تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد.

ارسال شده ها ۶ دیدگاه برای مطلب “دانلود کتاب آشتی با مرگ”

 1. Stayed Morteza Rasouli گفت:

  با عرض ادب…از الطاف و زحمات همگی دست اندرکاران در اشاعه فرهنگ مطالعه و ارتقا سطح علمی جامعه قددردانی می نمایم ..خواشمندم ..به ایمیل کتب بیشتری در خصوص مرگ و دو بعدی بودن انسان و تفاوت با جانداران دیگر و تحقیقات جدید برایم ارسال فرمایید.بدیهی ست هزینه کتب غیر رایگان را پرداخت خواهم نمود..

 2. Stayed Morteza Rasouli گفت:

  بسیار عالی و مفید برای اهل تامل و تفکر در خصوص مرگ و بعد از آن

 3. نادر عزتی گفت:

  برادران فرهیخته و وارسته از اینکه در راه اشاعه فرهنگ و قوام بخشی به ایستایی و استواریت انسانهای یک جامعه بر پایه دانش و بینش این همه زحمات را متقبل هستید بر خود فرض میدانم به سهم خود امتنان و سپاسگزاریم را بدین وسیله ابراز داشته و از حضرت حق بر شما وخانواده های مکرم شما سلامتی و سعادت و مسرت و سرور پایدار را ارزومند باشم .

 4. ah گفت:

  سپاسگزارم ولی مدت زیادی است که کتابهای شما دانلود نمی شود با اینکه ثبت نام مجدد کرده ام نمی دانم مشکل کجاست/

 5. محمدرضا قیاسی گفت:

  درودبرشما
  بابدقبول کردکه مرگ هم حقیقت وجزئی جدانشدنی اززندگی هرموجودجانداری است.بایدتاجائی که می توانیم برای خوب زندگی کردن تلاش کنیم وباعدم وابستگی به زرق وبرق وتجملات،این حقیقت(مرگ)راهم پذیراباشیم.

 6. ahmad Jawad Joya گفت:

  تشکر از خدمات شما.