• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
 • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
 • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
 • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
 • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب خودآموز تربیت سگ

توضیحات : شخصیت اکثر سگها از زمانی که بدنیا می آیند تا ۱ سالگی شکل می گیرد. وقتی شما یک توله سگ جدیدی به خانه می آورید ، بسیار مهم است که او را به مکانها و صداهای مختلف عادت دهید. کم کم او را با اهل خانه آشنا کنید. اگر توله سگ شما به شیع یا فردی غرغر (صدایی که از نای سگ خشمگین بر می آید) کرد ، او را بلند نکرده و نوازش نکنید. اگر در این هنگام او را نوازش کنید سگ فکر می کند که شما دارید او را بخاطر این کار تشویق می کنید و این نوازش مانند پاداش برای کار او می ماند. این کار به او یاد می دهد که واکنش مناسب برای ترس غرغر کردن است. غرغر کردن می تواند منجر به گاز گرفتن هم بشود. در عوض به او بگویید “نه” آن شیع را به آن نشان بدهید و بگذارید تا بفهمد که نباید از آن بترسد. توله سگها عاشق بازی کردن هستند. آنها همه چیز را می جوند حتی انگشتان دست و پاها را ، بعضی اوقات آنها هنگام بازی کردن غرغر می کنند این کار عادی می باشد غرغر کردن هنگام بازی را با غرغر کردن هنگام ترس اشتباه نگیرید.

وضعیت حق‌تکثیر و مالکیت حقوقی این کتاب مشخص نیست، بنابراین امکان دانلود آن وجود ندارد؛ اگر در این باره اطلاعاتی دارید با ما تماس بگیرید. در صورتی که شما مالک این اثر هستید می‌توانید اجازه انتشار رایگان نسخه الکترونیکی آن‌ را به ما بدهید.
اگر موفق به دانلود فایل نشدید مرورگر خود را تغییر دهید و یا لینک دانلود را در صفحه جدید مرورگر خود باز کنید ( گزینه Open in new tab )
تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد.

ارسال شده ها 8 دیدگاه برای مطلب “دانلود کتاب خودآموز تربیت سگ”

 1. عرفان گفت:

  لطفا لینک دانلود رو برام ایمیل کنید ممنون

 2. عیسی گفت:

  با سلام و خسته نباشید و تشکر فراوان از زحمات شما در نشر و ترویج فرهنگ کتابخانی… فقط در جواب اقایی که دغدغه دریاچه ارومیه داره قراردادن کتاب پرورش سگ در زمره کتابهای محیط زیست برای شما که اگاهی از تعریف محیط زیست ندارید جای تعجب هست اما عزیز برادرزیست جانوری یا جانور شناسی از گرایشهای فرعی رشته زیست شناسی است که البته در زمره رشته علوم دامی هم قرار میگیرد که سگ هم جز جانوران بوده و قابلیت اهلی شدن و پرورش را دارد شاید از نظراین اقا سگ نجس و سبب الودگی محیط زیست میشود…. من به عنوان یک مهندس علوم دامی از مدیریت سایت استدعا دارم که مجدد این کتاب را اپلود فرماید که امثال من به مطالعه این کتاب نیازمندیم و این دوست عزیز هم اگر در مورد موضوعی اگاهی ندارد اظهار نظر نکند سنگین تر هستند و امیدواریم دریاچه ارومیه به دست متخصصانی مثل ایشان احیا شود. آمین

 3. آرش گفت:

  سلام.دلیل حذف لینک دانلود چیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مگر شما باید به دلیل انتقاد، لینک دانلود را حذف کنید؟؟؟؟این چه مدیریتی است که شما دارید؟؟؟هر کس مختار هست نظرش رو بنویسه.دقیقا مخالف نظر ایشان (و شاید افراد دیگر)بنده نظر دارم.وضع خوزستان یا دریاچه ارومیه یا هامون در سیستان شهر من چه ربطی به کتاب( حالا از هر نوعش)دارد؟؟؟مشکل جای دیگری هست.
  لطفا لینک دانلود رو برگردونید-ممنون-آرش از سیستان

 4. رایان گفت:

  سلام لینک دانلود خودآموز تربیت سگ حذف شده
  لطفا دوباره فعال کنید

 5. maedeh گفت:

  براتون متاسفم واقعا که تربیت سگ رو جزو کتاب های محیط زیست دسته بندی کردید .معلومه که خیلی دغدغه ی زیست محیطی دارید .تا زمانی که امثال شما که ادعای ترویج علم و دانش دارن اینجوری فکرمیکنن وجود دارن وضع خوزستان و دریاچه ی ارومیه بهتر از این نمیشه .فقط خواستید یه کتابی تو سایت گذاشته باشید همین .شما همون مکانیک تون رو درس بدید

  • شاهرخ گفت:

   خر چه داند معنی نقل و نبات ؛خانمی که بفکر دریاچه فنا شده ارومیه بدست همفکرانت هستی مگر تربیت سگ چه ایرادی دارد ؟مگر همین سگها نیستند که در حوادث طبیعی مثل زلزله با آموزشی که فرا گرفته اند جان انسانهایی مانند شما را نجات میدهند؛ویا مواد منفجره ومخدر کشف می کنند ؛در تظر داشته باش همین نیوان از بعضی از انسانها بهتر و نجیب ترند،گویا شما در مذهبی بودن از اونطرف بام افتاده اید ،مگر شما تحت ولایت ولی فقیه زندگی نمی کنی اگر آموزش سگ ایراد داشت ایشان زودتر از امثال شما جلو اینکار را میگرفت ،چرا با آنکه چیزی بلد نیستیم و نمی دانیم همیشه سعی داریم جلو تر عالمان حرکت کنیم ؟شاید برای فریب افکار دیگرانه ؛البته شما خوب راه کاسبی از این طرق را بلدید….

  • ضرغام گفت:

   همین سگهای آموزش دیده بودن که زنده هارو قبل از اینکه نفسشون به شماره بیوفته زیر آوار بیرون آوردن و تشخیص ماده ه‍ای انفجاری رو تو فرودگاه‍ها و نجات غریقه‍ای فوق‌العاده هرچی بگم بازم کم گفتم حال بگو بینم تو تو زندگی نحس و تاریکت چه غلطی کردی غیر از خوردی و پس دادی