• دانلود کتابهای الکترونیک مختلف و متنوع با کمترین حجم ممکن
 • قرار گرفتن کتابها در سرور اختصاصی پارس بوک با لینک مستقیم
 • امکان ارسال لینک کتابهای جدید به ایمیل شخصی شما
 • رکورددار تعداد اعضا با بیش از 170 هزار عضو فعال
 • به روز رسانی مداوم سایت با کتابهای جدید ( هر روز یک کتاب جدید )

دانلود کتاب چرا طلاق – رفتارشناسی جنسی

توضیحات : هر بازی بچه‌گانه‌ای، تابع اصول و قواعد و قوانینی است که بر اساس قواعد آن بازی، می‌توان بازی کرد؛ و کسانی که مشغول آن بازی هستند، اگر قواعد آن را زیر پای بگذارند، آن بازی [بزبان ساده] بهم خواهد خورد؛ و اگر به مشاجره و کشمکش ختم نگردد، دست کم بازیکنان بطور مسالمت آمیز پراکنده می‌شوند و طبعاً آن بازی ادامه نخواهد یافت. حال اگر زندگی را نیز در حد یک بازی معمولی فرض کنیم، طبعاً لازم است به اصول و قواعد آن، پایبند بود تا بتوان به این بازی ادامه داد (یعنی بتوان زندگی کرد)؛ و اگر قواعد آن بازی نادیده گرفته شود، از هم پاشیدگی آن بازی (یعنی بازی زندگی)، امری کاملاً طبیعی‌ست و در چنین شرایطی، هرکس از وقوع این امر تعجب کند، قطعاً نادان است.

 • علت توفان طلاق در دهه ۱۳۹۰، مرد شدن زنانیست که طالب طلاقند.
 • آنچه به ناتوانی جنسی مردان تعبیر شده است، مرد شدن زنان آنهاست.
 • نو آوری یا بدعت گذاری بیولوژیک در بدن چگونه رخ می‌دهد؟
 • راهنما برای مردانی که فکر می‌کنند دچار عنن (یعنی ناتوانی جنسی) هستند.
 • ساخت فیلمهای پ-و-ر-نو در اروپا چگونه انجام می‌شود؟
 • زن، دو بار می‌میرَد: یکبار که گوهر عفّت را ببازَد، و دیگر آنکه جان بجان آفرین تسلیم سازَد.
 • بیایید زندگی را یک بازی فرض کنیم!
 • در جهان، تمامی کارها با زور انجام می‌گیرند، و انجام هیچ کاری، بدون زور میسر نیست.
 • بشر، فرامین درونی را (اختیار) می‌نامد، و فرامین بیرونی را (اجبار)؛ حال آنکه هردو اجبارند.
 • توانایی جنسی، نزد مردها یک موضوع بسیار مهم و حیثیتی‌ست.

 

تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد.

ارسال شده ها ۱۲ دیدگاه برای مطلب “دانلود کتاب چرا طلاق – رفتارشناسی جنسی”

 1. یوسف گفت:

  سلام
  مدیر محترم وب سایت لطفاً ایمیل نویسنده این کتاب را در اختیار بنده قرار دهید چند نقد علمی داشتم

 2. hamid reza گفت:

  سلام نویسنده محترم یا مدیر وب سایت لطفاً ایمیل نویسنده این کتاب را در اختیار ما قرار دهید جهت سوال و ارتباط با نویسنده با سپاس فراوان .

 3. ماریا گفت:

  چرا طلاق؟
  الان میگم واسه اینکه دختران این سرزمین مجبورند تن به ازدواج بدهند قبل از اینکه دل به ازدواج بدهند
  آن هم با نویسنده ی شوریده ذهنی همچو تو
  اول دل به پاکی بسپار بعد دختران و زنها رو زیر سوال ببر
  اگر دختران سرزمینی مشکلی دارند از بهر مردان آن سرزمین است…
  درغیر اینصورت:
  مشکل طلاق زمانی حل میشود که ازدواج نکنیم…

 4. خوشگل خانم گفت:

  خدایش تا خود صبح به عقل این آقا خندیدم یعنی کاملا محرز و مشخص هست که دچار ضربه احساسی و عاطفی شدیدی شده و زتش بهش خیانت کرده چند مورد از حرفهاش رو براتون میگم که شما خودتون قضاوت کنید ۱ – میگه زنها نیازی ندارند که به ارگاسم جنسی برسند.جوابشون از زبان پیامبر گرامی اسلام که می فرمایند همه بلاها از ناراضی بودن زن از هم بستری با شوهرش هست همانند خروسان نباشید و ….۲ میگن که پیشنهاد میدم که در قوانین گنجانده بشه که در صورت گناه و فساد مادر و یا خواهر، خواهر دیگر هم از مهریه محروم گردد.خخخخخ آخه مرد ابله هر بلایی که سر یه زن میاد که زن خیانت میکنه اول از همه مسئولش خود شوهر هست(قانون انعکاس) زنها در برابر خیانت ،خیانت میکنند علتش هم این هست که شوهر سرش جایی دیگه گرم هست چه ربطی داره که خواهر دیگه یا مادرش تاوان بده خخخخخ. ۳ – میگن شرایط رفتن به دانشگاه برای دختران سخت بشه .خخخخخ یکی نیست بهش بگه نابغه همین الانم سخت هست در خیلی از رشته ها دختران مجاز به انتخاب اون رشته نیستند اما نیست که دخترها باهوش تر هستند قبول میشن در ضمن دخترا مثل پسرا از صبح تا شب جق نمیزنند درس میخونن.۴و ۵-میگن فاحشه خونه دوباره به کار بیفته.و یکسان سازی در حجاب برداشته بشه .برادرم اگه قرار باشه که فاحشه خونه باشه و هر کس خودش حجاب رو انتخاب کنه که زمان شاه همین جور بود دیگه خخخخخ. تنها حرفی که درست بود در این نوشته این بود که برای داشتن جامعه بهتر باید مردان خوب داشت چون زنها پیرو هستند و این چیزی هست که بنده به شخصه در تمام فضاهای مجازی بارها گفتم .در ضمن قرصات رو بخوری زود خوب میشی .خخخخخخ

  • asad گفت:

   گفتی:”دخترها باهوش تر هستند” چون دختری. وگرنه تعداد دانشمندای مرد اصلا قابل مقایسه با زنها نیست.مثل انشتین و پرفسور حسابی و… .چند فقیه زن داریم و چند فقیه مرد؟
   گفتی:” برای داشتن جامعه بهتر باید مردان خوب داشت چون زنها پیرو هستند ” چون دختری. برای داشتن جامعه بهتر باید اقتصاد و ایمان و فرهنگ بهتری داشت. ایمان که قوی باشه نمیگی چون شوهرم خیانت کرد منم خیانت میکنم. اصلا ایمان که قوی باشه تو انتخاب همسرت دقت میکنی که دین دار باشه.اصلا وقتی حجاب و آرایشت درست باشه که این جور مردای هوس باز به خواستگاری این تیپ دخترا نمیان. بقول معروف از ماست که بر ماست.

   گفتی:” زنها پیرو هستند” چون دختری. این حرفت واقعا عجیبه.بقول معروف اول(قبل از انقلاب) مرد سالاری بود. بعد زن سالاری شد. الآن فرزند سالاریه.
   بهتره بگی “زنها باید پیرو باشن” چون الرجال قوامون علی النساء. زنها با این مهریه سنگینی که میذارن عملا بر مردا تسلط دارن. اگه زن بدی گیر مرد بیفته از ترس مهریه باید بسوزه و بسازه و غلام حلقه بگوشش باشه ولی اگه مرد بدی گیر زن بیفته زنه خیلی راحت مهریه رو اجرا میذاره و تا آخر عمر حالشو میبره. واقعا دلم بحال مردا میفته . سالهاست جای خالی سازمان دفاع از حقوق مردا احساس میشه.

  • مهران گفت:

   با سلام – پاسخ هایی که شما دادید تا حدودی درست بود – ولی من میخواستم نظر مخاطب شما رو ببینم نمیتونستم –

  • آتنا گفت:

   “برای داشتن جامعه بهتر باید مردان خوب داشت چون زنها پیرو هستند”
   این حرفت مایه تاسفه که اینطوری عملا جواز زیر سلطه رفتن نیمی از جامعه رو صادر میکنی، چار تا مثل تو که شب و روز به فکر شوهر کردن و انگلی زندگی کردن و وابستگی به یه مرد نادان و خریدن فلان مدل جدید لباسو آرایش کردن و خودنمایی جنسین زنان رو نابود کردن.

   زنها پیرو نیستند ، پیرو شدند، تو فکر میکنی پیرو هستی پیرو باش اما هستی خودتو به زنان دیگه تعمیم نده.

 5. samira گفت:

  با سلام.کتابهایی که هرروز برام ایمیل میشه موضوعات بسیار جالبی دارن.تا کنون هیچ کتابی رو دانلود نکردم فقط برا اینکه ندیدم تو سایت دانلود برای اندروید باشه.اگه میشه بفرمایین که برای اندروید دانلود هست یا نه.ممنون میشم.

  • مسعود گفت:

   من طی چهار سال اخیر که عضو این سایت هستم و درطی این چهار سال چهارتا گوشی آندرویدی عوض کردم، ولی هیچ وقت در دانلود کتاب از این سایت مشکلی نداشتم، برام خیلی عجیب بود که شما همیچین سووالی مطرح کردید…!!!؟؟؟